Kiedy robić BHCG?????

Witam Was gorąco. Mam do Was małe pytanko. W którym dniu najwcześniej po owulacji można zrobić betę, żeby cokolwiek było już wiadomo. Poza tym czy to badanie można robić tylko rano (na czczo), czy można również popołudniu. Pytam, bo jestem dziś w 8 dniu po owu (którą zresztą miałam w 20 dc). Od 4 dni moja tempka jest na poziome 37 stopni (wyjątkwo ją odczuwam, że jest wysoka, jestem cały czas rozpalona na twarzy- jak burak hihi:)) i ogólnie jestem strasznie senna i jakaś taka zmęczona. Wiem, że na test sikany jest jeszcze trochę za wcześnie, zresztą mam dość oglądania 1 samotnej krechy.
Tak bym chciała, żeby w końcu zamieszkała we mnie mała fasoleczka, że ta myśl przesłania mi pół świata, drugą połówkę zasłania mi mój kochany mężulek.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymam kciuki, aby się wszysykim nam udało (wiadomo co). Pa

KASIA

4 odpowiedzi na pytanie: Kiedy robić BHCG?????

zuzanna Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy robić BHCG?????

badanie nie musi byc na czczo, mozna wykonac o kazdej porze, ale slyszalam ze najleiej robic 10 dni po uvu a najlepiej jeszcze pozniej:)
pozdrawiam i zycze fasolki!:)

Zuzanna

mutak Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy robić BHCG?????

Cześć, Ja na Twoim miejscu bym się jeszcze wstrzymała i zrobiła badanie dopiero 11 dni po owulacji. Takie badanie można zrobić spokojnie po południu, nie ma to wpływu na wynik. Jeśli chcesz się upewnić, czy wynik dobrze rośnie to po 48 godzinach należy je powtórzyć.

Ania

keti Dodane ponad rok temu,

Re: Dziękuję bardzo

Dziękuję Wam bardzo za szybką odpowiedź. Wstrzymam się więc za Waszą radą do przyszłego tygodnia. Jak wytrzymam to chyba zrobię najpierw teścik w środę i ewentualnie betę. Nie sądzicie, że najbardziej stresujące jest właśnie to czekanie. Szkoda, że nie można wcześniej się dowiedzieć. Chociaż myślę, że to nasze czekanie ma jakiś ukryty sens. Może musimy nauczyć się cierpliwości, musimy się trochę wysilić, żeby zostać rodzicami, by móc później bardziej cieszyć się z błogosławionego stanu i macierzyństwa. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę jak najszybciej upragnionych fasoleczek.

KASIA

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy robić BHCG?????

Trzymam kciuki aby to była fasolka!

Kasiek

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy robić BHCG?????

Dodaj komentarz

Dla starających się
urlop macierzyński
czy słyszałyście może coś ostatnio o zmianach w urlopie macierzyńskim??? temperaturki Eluni
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
styczniówki jak samopoczucie
czesc pozdrawiam wszystkie mamusie.jak tam u was samopoczucie?.ja cała noc nie mogłam spac bo cos mnie bolało w lewym boku a tak po za tym jestem ciagle zmeczona i nic
Czytaj dalej