Kiedy siada?

Hej.Kiedy wasze maluchy zaczelay siadac?Moj Wiktor konczy za 3 dni 7 miesiecy i nie siedzi prosciutko tylko podpiera sie raczkami a potem buchhhhh na boczek>Natomiast raczkuje jak torpeda. Chodzi na czworakach jak kote nogi i rece wyprostowane :)) ale jeszcze nie siedzi. Czy nie powinien tego juz robic?

Pozdrawiam Sylwia i Wiktorek

3 odpowiedzi na pytanie: Kiedy siada?

kasiex Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siada?

mój Kuba już siedział w tym wieku (dokładnie nie pamiętam kiedy to nastąpiło, ale jakoś właśnie w 7 mscu), ale nie ma reguły więc nie martw się… z tego co piszesz maluszek dobrze sobie radzi i na pewno i siedzenie opanuje!!!
pozdrawiamy

Kasia mama Kuby (24.01.03)

patrycjad Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siada?

Nie porównuj swojego dziecka do innych dzieci jeśli chodzi o umiejętności bo każdy maluch rozwija się po swojemu. Zapewniam Cię, że jeśli będzie na to gotowy to usiądzie i nawet nie będziesz wiedziała kiedy 🙂 Dzieci siadają między 6-8 m-cem więc spokojnie daj mu trochę czasu. Kamil usiadł jak miał 6,5 m-ca, ale czy to ważne? Dla mnie tak, ale dla Ciebie nie powinno być naprawdę. Tak samo jak w różnym wieku wszystkim dzieciom wychodzą zęby tak samo jest ze wszystkim.
.

Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

gregorius Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siada?

Spokojna głowa bedzie siedział normalnie zwłaszcza, że juz raczkuje. Kazdy dzidek ma swój rytm dochodzenia do wszystkiego. Moja pysia juz co prawda siedziała, ale za to najpierw zaczeła stac, a później raczkować. Ot nasze dzieci kochane i takie różne…
POZDRAWIAM:)

M&G&M&…

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy siada?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
sniadanie i kolacja - co dajecie swoim pociechom
wlasnie. wiem ze mnostwo pomyslow jest w ksiazce kucharskiej, ale chcialabym uslyszec jakies konkretne pomysly dla ponad rocznych dzieci. nina je jajecznice, parowki, placki z jablkami, jablka w ciescie (prawie
Czytaj dalej