Kiedy siadanie?

Jestem bardzo ciekawa kiedy moje malenstwo bedzie siadac, wiem (z teori), ze ma to miec miejsce kolo 6 miesiaca, ale co na to praktyka, dziewczyny napiszcie jak to bylo z Waszymi dzieciaczkami!

Ola i mala Ninka ur. 30 maja 2003

7 odpowiedzi na pytanie: Kiedy siadanie?

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siadanie?

Hi hi, właśnie się pochwaliłam. Zuzka siadła sama pierwszy raz mając 10 2/3 miesiąca. To pewnie będzie rekord na forum. Kto da więcej???

Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

patrycjad Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siadanie?

Ja dam mniej 😉
Kamilek usiadł pod koniec 6 m-ca.

Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

heksa Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siadanie?

Co prawda moja prawie 3 miesieczna Sophie nie potrafi siedziec sama ale odpycha sie lokciami i ciagnie glowke do siadania juz od dobrych dwoch tygodni… Wiem, tzn. gdzies tu czytalam ze nie powinno sie pozwalac dziecku siadac do 5 miesiaca ale przeciez nie przywiaze jej do poziomu… Zreszta w moim poradniku czytalam ze dziecko wie najlepiej kiedy jest gotowe do siadania wiec jak sama chce to jest gotowa. Oczywiscie zawsze podtrzymuje ja przy siadzie no i staram sie tez nie pozwalac jej na za dlugie posiedzenia.

Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siadanie?

u nas… po skończeniu 7 mies.

[i]Ewa i Krzyś (9 mies.)

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siadanie?

Co innego samodzielne siedzenie a co innego samodzielne siadanie… Ola sama siedzi od jakichś dwóch tygodni, ale tylko jak ją posadzę, sama jeszcze nie potrafi usiąść. Trzyma się już dość pewnie, ale czasem traci równowagę i jest bęc! Wolę jej jeszcze nie zostawiac tak samej…

Asia i Ola (7 miesięcy!)

martag Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siadanie?

A moja Gabrysia juz sama siedzi. Potrafi sie w tej pozycji bawic zabawkami, ale oczywiscie jeszcze od czasu do czasu jest bec:)

Pozdrowienia
Marta i Gabrysia (27.03.2003)

cat Dodane ponad rok temu,

Re: Kiedy siadanie?

Sam, z prostymi plecami, zaczął siadać po skończeniu 7 miesiąca. Wcześniej już umiał raczkować i siadał tak śmiesznie, bokiem, jakby na jednej stronie.

Kasia, mama Łukasza (20.12.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy siadanie?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
o której kładziecie spać???
O której kładziecie spać Wasze dzieciaczki? Bo ja kąpie po 20 i udaje mi się położyć małą ok. 21. Jednak od paru dni ona jest już bardzo spiąca wcześniej od
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Siadła
W sobotę Zuzka nareszcie sama siadła. Wprawdzie nie z leżenia, tylko z czworaków, ale to wielkie osiągnięcie. Przestaję krzyczeć na babcie, że ją ciągle sadzają, jak potrafi sama to znaczy,
Czytaj dalej