Kiedy test?????

Tak znowu troszku pomęczę ale kiedy właściwie zrobić test jestem na 5dni przed planowaną @ ( zrobiłam już chyba z 3testy wszystkie negatywne ostatni wczoraj) i nie wiem już czy kolejny miesiąc do tyłu jestem czy zwyczajnie za wcześnie. Ale ja głupiutka jestem zadręczam się!

5 odpowiedzi na pytanie: Kiedy test?????

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Madziulek:Tak znowu troszku pomęczę ale kiedy właściwie zrobić test jestem na 5dni przed planowaną @ ( zrobiłam już chyba z 3testy wszystkie negatywne ostatni wczoraj) i nie wiem już czy kolejny miesiąc do tyłu jestem czy zwyczajnie za wcześnie. Ale ja głupiutka jestem zadręczam się!

Najlepiej w dniu terminu okresu, albo 2-3 dni poźniej gdy okrres się spóźni.

madziulek Dodane ponad rok temu,

Kolejny zawód:((((

I potestowane a raczej nie ma co @ przyjechała paskudna świnia… zaczynamy od początku tylko czy mi sił wystarczy……

Dodane ponad rok temu,

Madziulek – dasz radę!

matrixowa-dama Dodane ponad rok temu,

Głowa do góry! 🙂

madziulek Dodane ponad rok temu,

Oj nie poddaje się kochane! Męża faszeruje wit. C + cynk sama jade na foliku i magnezie z B6 wstrzęmiężliwość też musi być ( co by żołnierzyki wygłodniałe były) i jeszcze jakieś 4dni do kolejnych prób trzymajcie kciukole i dzięki za wsparcie

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy test?????

Dodaj komentarz

Polecam
Amway - używacie? co warto mieć?
właśnie przypomiałam sobie, że był dobry odplamiacz z amwaya, słyszałam o skuteczności płynu do kabin prysznicowych, znam antyperspirant w kulce... i tak przy okazji uzywacie ich środków? co jest skuteczne,
Czytaj dalej
Imiona dzieci
imie dla dziewczynki
dla dziewczynki Luna, co sadzicie moja znajoma sie spodziewa dziecka i jak bedzie dziewczynka to wlasnie takie imie wybrali??????????
Czytaj dalej