Kilka pytań od nowej :-)

Witam wszystkie starające się 🙂
Znalazłam to forum i chyba będę jego stałą bywalczynią 🙂
Ja też staram się o maleństwo i teraz z niecierpliwością czekam czy tym razem się udało.
Mam do Was pytanie: czy w czasie kiedy miałyście dostać kolejną @ miałyście jakiś taki inny śluz? Bo ja mam i nie wiem co to znaczy…mam nadzieję że jest to jakiś pozytywy objaw…
i drugie pytanko czy miałyście sytuację że przy bardzo regularnych @ nagle jedna @ zaczęła się spóźniać i nie była to fasolka? Co było przyczyną?

Edited by iwi78 on 2003/08/27 08:53.

12 odpowiedzi na pytanie: Kilka pytań od nowej :-)

Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

Ja nie miałam takich rzeczy, ale pewnie któraś z dziewczyn coś Ci doradzi 🙂
No i witam Cię serdecznie

[Zobacz stronę]

wronka Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

U mnie ostatnio tak było że @ spóźniła się chyba 4 dni i już byłam pewna że się udało bo już od paru lat cykle mam bardzo regularne. Niestety okazało się że natura sprawiła mi psikusa, a powodem był chyba urlop w górach. Pozdrawiam i Witam wśród starających się

Magda

maku Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

hejka,
ja tez mialam zawsze regularne, hehe, dopoki nie zaczelam sie starac. a teraz-pewnie przez stresy…w caly swiat.
trzymaj sie dzielnie,
pozdrawiam

iwi78 Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

Ja na wakacjach byłam w zeszłym miesiącu i @ przyszłą w idealym terminie więc już nie wiem…..boję się okropnie że to tylko natura zaczyna płatać mi takie figle…. A tak bym już chciała mieć maleństwo….

wronka Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

Najważniejsze to zbyt wiele o tym nie myśleć i mocno wierzyć że się udało! Bo przecież musi się udać !!!!!! Trzymam @@@@@. Głowa do góry. Pozdrowionka.

Magda

utsi Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

Witam serdecznie 🙂

U mnie było tak… jak udało mi się już uregulować moje cykle i miałam dość regularne 30 dniowe, to jeden się opóżnił 4 dni, niestety na teście była tylko jedna kreska a @ przyszła 🙁 – nie wiem dlaczego tak się stało bardzo bolały mnie wcześniej oba jajniki i podczas @ też, być może to była przyczyna, a może po prostu tak bardzo chciałam… że podświadomie @ mi się opóżniła… Kiedyś potrafiłam sobie przesunąć @ o parę dni, gdy planowałam jakiś wyjazd itp….

Pozdr. Utsi

zuzkan Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

Witaj, ja tez mialam cykle regularne az do bol… dopoki nie zaczelam sie starac, wtedy zdarzaly sie 3, 4 dniowe odchylenia od normy. Nasza psychika potrafi zrobic nas w konia… na Twoim miejscu zrobilabym test ciazowy, napewno nie zaszkodzi. Trzymam kciuki.

Zuza

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

Witaj, witaj w naszym gronie!!!!!!!!!!!!! co do śluzu to jak on wygląda? bo w cyklu sa różne rodzaje śluzu od białego kremowego przez wodnisty, aż do takiego przypominającego białko jaja kurzego i wszystkie te są normalnym objawem, chyba że ma on kolor brązowy lub brunatny to może być to plamienie implantacyjne (świadczące o zagnieżdżaniu sie fasolki), co do spóźniania się małpy to przyczyn jest wiele np. stres, choroba, alkohol a czasami poprostu organizm płata nam figle z niewiadomych powodów, życzę Ci abyś już niedługo przeszła na oczekujące!!!!!!!!! pozdrawiam

Kasiek

iwi78 Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

Śluz jest jakiś taki inny niż normalnie trudno go opisac ale wygląda na “normalny” a nie jakiś chorobowy. Taki biały z małymi grudkami…. Nigdy takiego nie miałam no i jeszcze ta opóźniająca się @….

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

to w takim razie, życzę Ci aby to był objaw fasolkowy!!!!!!!!!!!! słyszałam też od dziewczyn które zaciążyły, że miały odczucie tak jakby mokro w majtkach (przepraszam za określenie), więc może to to!!!!!!!!!
ps. a ile dni małpa się spóźnia a może teścik?

Kasiek

iwi78 Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

Obyś Kasiu miała rację 🙂 Małpa spóźnia się 4 dni co jej się nigdy nie zdarzyło a w majtkach faktycznie jakby mokro….
Tylko sama nie wiem – dziewczyny piszą że piersi je bolą a mnie nie bolą (ale nigdy nie bolały..), czuję stale jakby mi było mdło ale nie niedobrze więc zobaczymy…Z teścikiem trochę poczekam, zrobię w sobotę rano jak mąż wróci z delegacji….

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: Kilka pytań od nowej 🙂

tym bólem piersi się wogóle nie przejmuj bo nie każda zaciążona je miała na początku, objawy są indywidulane dla każdej z nas, u Ciebie objaw to mokro w…. i @ się spóźnia a to już dużo i szanse są przeogromne!!!!! ja po cichutku wierzę, że to fasolka i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasiek

Znasz odpowiedź na pytanie: Kilka pytań od nowej :-)

Dodaj komentarz

Dla starających się
dwa pytanka przoszę mi odpowiedzieć
chyba nie nadaję sie do waszej grupy bo nic nie wiem na temat testów ovu - na czym polegają, do czego są potrzebne, jak również nie wiem czy powinnam brać
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
JUŻ W DOMKU Z SYNKIEM:)))
Dziewczyny kochane!:) jestem już w domku z Remigiuszem!:) I najabrdziej cieszę się że już po!:) Jak pisał Adaś poród był koszmarny ale najważniejsze, że Remi jest caly i zdrowy!:) Jak
Czytaj dalej