kino dla mam z dziećmi – kto był?

Słyszałam, a nawet czytałam w jakiejś gazecie, że są w Warszawie kina dla mamuś z malutkimi dziećmi. Chętnie bym się wybrała, bo w kinie nie byłam od czasu, kiedy zaszłam w ciążę (gin kazał siedzieć w domu), a moje bobo ma już prawie pół roku. Ponoć są to kina specjalnie przystosowane dla takiej widowni, ale ciekawa jestem, na czym to dokładnie polega i czego się spodziewać, co ewentualnie trzeba ze sobą zabrać i jak to dokładnie wygląda – czy oddaje się dziecko jakiejś opiekunce? Jak dotąd udało mi się tylko wyczytać w gazecie, że są tam przewijaki i możliwość karmienia, ale jak – czy trzeba wychodzić z seansu? Napiszcie, jeśli byłyście w takim kinie, bo może to tylko pic i nie warto się wybierać?

pozdrowionka – Gośka i Filipciu

1 odpowiedzi na pytanie: kino dla mam z dziećmi – kto był?

kika210 Dodane ponad rok temu,

Re: kino dla mam z dziećmi – kto był?

My chodziłyśmy do kina do Ady 7 miesiąca, potem gdy zaczęła raczkować usiedzenie w kinie było niemożliwe…Nie ma opiekunki, po prostu siedzisz z dzieckiem bądź w ono wózku, światła są przyciemnione, dźwięk nieco ściszony bo dzieciaki mogą spać, do dyspozycji pampersy po bokach sali i tyle. Polecam, ale spiesz się bo filmy najlepiej oglada się z jak najmniejszym dzieckiem;)

KIKA210+Ada 22.05.03
ps.friko.pl

Znasz odpowiedź na pytanie: kino dla mam z dziećmi – kto był??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
BPD,HC,FL...
na karcie wypisu ze szpitala mam napisane BPD 8,7=35w1d HC30,54=34w0d FL 6,52=33w4d. i jeszcze jedno mnie interesuje, łożysko w dnie, dojrzałość łożyska III st.wg GR. rozpoczęty 34tc jovi (jjjjjjjj) i wrześniowa panna
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Marcóweczka!!!
Cześć! Witajcie! Jestem tu po raz piewszy, przez poprzedni rok odwiedziałam forum dla starających się, więc niektóre z Was już znam.. Jestem świeżo upieczoną podwójną ciężaróweczką... Termin porodu 20 marca. Pozdrawiam gorąco. <img src="http://lilypie.com/days/050320/0/1/0/+10"
Czytaj dalej