Forum: ORGANIZACYJNE

KLIF – do mieszkańców Warszawy

Dla przyszłych mam i tatusiów, w trosce o bezpieczeństwo ich maleństwa, warszawski KLIF przygotował dwie edycje nowej akcji CZEKAMY NA DZIECKO. W soboty: 16 i 23 kwietnia, w godzinach od 14.00 do 16.00, rodzice oczekujący narodzin dziecka będą mogli zasięgnąć porad fachowców, skonsultować swoje wątpliwości ze specjalistami i praktykami, a także zapoznać się ze szczególną ofertą handlową i wygrać wiele cennych nagród.

W sobotnich spotkaniach, które poprowadzi Katarzyna Dowbor, wezmą udział m.in. położna ze szkoły rodzenia „Anna”, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, oraz lekarz pediatra przybliżający lekturę dwóch cennych pozycji „Twoje zadziwiające maleństwo” oraz „Jak badać dziecko w domu”. Swój program przedstawi Fundacja „Rodzić po ludzku”, a warszawska Klinika Novum zaprezentuje ideę banku komórek macierzystych. Przyszłe Mamy będą mogły także obejrzeć pokazy mody ciążowej.

Od godziny 16.00 KLIF zaprasza przyszłych rodziców na konkurs. Każdego dnia do wygrania pięć nagród, dla pięciu szczęśliwych par.
I, II, i III nagroda to bony na zakupy w sklepie Mothercare, o wartości 5.000 zł., 2.500zł oraz bon o wartości 500 zł. na zakupy w sklepie Cubus i 1.500 zł. IV nagroda – to bon na zakupy w sklepie Kappahl, o wartości 600 zł, V – bon na zakupy w sklepie Wójcik, o wartości 400 zł. Wszyscy zwycięzcy otrzymają także zestawy pieluszek, książek i kosmetyków.

Przez dwa tygodnie, od 11 do 24 kwietnia sklepy KLIFU, oferujące produkty dla kobiet w ciąży
i niemowląt przygotowały specjalne oferty cenowe:
CUBUS – cała kolekcja Peanuts Baby –50%, MOTHERCARE – ubrania –10%, KAPPAHL – bielizna i spodnie z kolekcji Motherline –25%, WÓJCIK – kolekcja wiosna/lato 2005 od –20% do –40%.

Pozdrawiam,
Redaktorka

2 odpowiedzi na pytanie: KLIF – do mieszkańców Warszawy

mika29 Dodane ponad rok temu,

Re: KLIF – do mieszkańców Warszawy

Pracuje w Klifie i bylam w ostatnia sobote jak byl dzien dla przyszlych rodzicow. Bylo super. Naprawde zapraszam wszystkich.Zaluje ze jak ja bylam w ciazy nic takiego sie nie dzialo w Warszawie.
naprawde warto!
pozdrawiam

Monia i Zonia

marchewkowa Dodane ponad rok temu,

Re: KLIF – do mieszkańców Warszawy

w Trójmiejskim Klifie też jest taka akcja 🙂

marchewkowa i kubuś (10.05.2005)

Znasz odpowiedź na pytanie: KLIF – do mieszkańców Warszawy

Dodaj komentarz

Imiona dzieci
a co myslicie o tym:)
A mój maluch nazywa sie Filip Aleksander, a dwoje nastepnych(planowanych rzecz jasna), to Maksymilian i Lenka Tamara:)
Czytaj dalej
Karmienie
Kubki niekapki
Od kiedy dawałyście swoim maluchom pić w kubkach niekapkach? I jak się do tego zabrać? Ja próbowałam, ale Igor nie zabardzo wie o co chodzi i gryzie ustnik. Ala i Igor
Czytaj dalej