Klocki WADER Mini Blocks

Mam pytanie dotyczące tych klocków, jak się one sprawują? W sklepie było otwarte opakowanie więc sprawdziłam jak wchodzą jedno w drugie i wydaje mi się,że dość ciężko je rozłączyć czy dzieci dają sobie z nimi radę? Czy może doprowadzają je do szewskiej pasji :)) Poniżej przedstawiam zdjęcie klocków o jakie mi chodzi. Może znacie jakieś inne klocki które są lepsze ale nie dużo droższe?

Agus i Kamilek (24.03.2003)

1 odpowiedzi na pytanie: Klocki WADER Mini Blocks

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Klocki WADER Mini Blocks

Mamy te klocki i szczerze odardzam. Tak jak zauważyłaś, klocki ciężko się łączą, zdarza się też sytuacja odwrotna- że nie da się ich połączyć bo są za luźne.
Mojej Baśce najbardziej pasują klocki, które kupiłam jej w …Rossmanie-to są małe pudełeczka 15x15cm w cenie ok.15zł, łaczą się idealnie, polecam :))

Monika i Basia (22.09.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Klocki WADER Mini Blocks?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
żlobek na targówku, zaciszu
dziewczyny pomóżcie cos znależć...kiki ma prawie dwa latka i musze wracac do pracy bo zabrali wychowawczy :( interesuja mnie głównie prywatne bo czas pracy bede miała nienormowany, moze znacie, cos
Czytaj dalej
Dla starających się
Pytanie
jutro mam wizyte u ginia ide powiedziec o tym wycieku z piersi. Powiedzcie mi jakie badania gin moze mi zlecic na NFZ?? chce zrobic wszystkie badania aby wkoncu zajsc w
Czytaj dalej