kłopoty z oddychaniem

Cześć babeczki!
Nie wiem co się dzieje, dopiero co udało mi się zwalczyć grypę, a tu pojawiły się jakieś problemy z oddychaniem. Po prostu nie mogę zaczerpnąć powietrza tak cała “parą”. Czy to jest normalne jestem dopiero w 13 tygodniu?

3 odpowiedzi na pytanie: kłopoty z oddychaniem

kinga10 Dodane ponad rok temu,

Re: kłopoty z oddychaniem

Moze to byc powiklanie pogrypowe-podraznienie oskrzeli albo pluc…..ja to mialam pare tygodni temu-u mnie skonczylo sie atakiem astmy,mimo, ze nigdy na nia nie chorowalam.Radze udac sie do lekarza,niech Cie oslucha,czy nie ma tzw.swistu astmatycznego,to moze byc reakcja na wirus, z jakim twoj organizm walczyl podczas grypy…wydaje mi sie, ze na “normalna”dusznosc ciazowa jest za wczesnie,ale moze sie myle…

KINGA

ada77 Dodane ponad rok temu,

Re: kłopoty z oddychaniem

Obawiam się, że macica jest jeszcze za mała by mogła teraz wpływac na działanie płuc i powodowac dusznośc dość częstą w ciąży, ale późniejszej. Oj, chyba sie jeszcze nie doleczyłaś z grypy, biegnij czym prędzej na badanka płucek. Może to nic powaznego, tylko chwilowe podrażnienie, ale oczywiście nie warto tego tak zostawić.

ala25 Dodane ponad rok temu,

Re: kłopoty z oddychaniem

To podobno czesta dolegliwość występująca od drugiego trymestru. Jest to wynik zmian hormonalnych. Dochodzi do obrzmienia ścian naczyń krwionosnych ukł. oddechowego jak i całego organizmu.

ala i??? 28.07.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: kłopoty z oddychaniem

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
Ile trwały wasze starania o ciążę?
Boję się, że staranie o dziecko zajmie mi strasznie dużo czasu... O pierwszą ciążę "walczyłam" w sumie cały jeden rok. To przecież szmat czasu a ja już się nie mogę
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
1dzień zwolnienia- płatny?
Jestem na zwolnieniu 5 dniowym (od poniedziałku do piątku). Czy pierwszy dzień będzie płatny, czy nie? A poza tym 100% podstwowej pensji czy średniej?
Czytaj dalej