Kłopoty z żołądkiem.

Zaczęło się przedwczoraj wieczorem, trwało całą wczorajszą noc- zaszkodziły mi chyba ogórki (przepraszam za szczegóły…) na obiadek. Wymiotowałam bardzo, do tego nudności i lekkie bóle żołądka. Moja waga spadła o prawie 2 kg. (Hmm, to ile właściwie waży teraz moje ciałko, a ile noszę w żołądku?!) Trochę niepokoję się o mojego dzidziusia. Rusza się normalnie, więc chyba o.k. Jutro idę zbadać krew, to mam nadzieję się uspokoić. Czy takie wariacje żołądkowe grożą czymś dziecku? Pozdrowienia i uściski!

Agnieszka i Fasolka
(termin- 04.03.03)

3 odpowiedzi na pytanie: Kłopoty z żołądkiem.

karo2 Dodane ponad rok temu,

Re: Kłopoty z żołądkiem.

Nie są wskazane ale bez paniki. Mozesz wypić miętę, pomaga, trochę.

pozdrawiam

karola
🙂 11.01.2003

ewakol Dodane ponad rok temu,

Re: Kłopoty z żołądkiem.

Może się zdarzyć. Po kilku dniach powinno przejść. Trzeba zachować ostrą dietę, a jeden czy dwa dni można nawet nic nie jeść. Ja mięty pić nie mogłam, ratowała mnie o dziwo herbatka truskawkowa ;-)) sama byłam zaskoczona.
Pozdrowienia
Ewai lutowe maleństwo

agus-25 Dodane ponad rok temu,

Re: Kłopoty z żołądkiem.

Oby to tylko nie było jakieś poważne zatrucie.Ale muszę Ci powiedzieć, że już 3 razy mi się zdarzyło podczas ciąży mieć coś w rodzaju lekkiego zatrucia, do dziś nie wiem z jakiego powodu. Ganiało mnie ciągle do kibelka i miałam ból brzucha. Pomagały mi kropelki żołądkowe i węgiel medyczny. Teraz za każdym razem boję się zatrucia, czy oby nie zaszkodzi ono mojemu maluszkowi.

Agus i kruszynka (20.03.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Kłopoty z żołądkiem.

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
co ja mam robic???
ja juz nie wiem co mam ze soba zrobic siedze sama w domu juz od wresnia nie pracuje maz zwykle wraca z pracy najwczesniej o 19 i wtedy tez wypowiadam pierwze
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Te czekanie mnie dobija!
Heja dziewczyny! Czy znacie jakis dobry sposob na przetrwanie. Za 3 dni powinna dostac okres i juz nie moge sie doczekac. Moze sie udalo, a moze... bede musiala kombinowac jeszcze
Czytaj dalej