“Klub Malucha”w Wawie?

Cześć Dziewczyny?

Chodzi mi o zajęcia dla dzieci około 2 lat, w grupie rówieśników, z udziałem rodziców lub docelowo bez. Zajęcia po 1-2 h, jeden do trzech razy w tygodniu. Ja prowadzam moje dziecko do “Akademii malucha” w Poznaniu i bardzo sobie chwalę. Koleżanka z Warszawy szuka takich zajeć u siebie i coś nie może trafić. Może któraś z Was cos o tym wie? Bedę wdzięczna za namiary i opis/opinię.

3 odpowiedzi na pytanie: “Klub Malucha”w Wawie?

redford Dodane ponad rok temu,

Re: “Klub Malucha”w Wawie?

Może te zajęcia w [Zobacz stronę]? Przyjmują dzieci w wieku 1-3 lata. Działają w trzech miejscach na terenie W-wy, więc któreś powinno odpowiadać koleżance.

A już myślałam, żeś do stolycy się wyniosła Uff…

PS. A gdzie w Poznaniu są te fajne zajęcia dla dzieci nieprzedszkolnych?

Edited by Redford on 2006/01/26 14:20.

wyki Dodane ponad rok temu,

Re: “Klub Malucha”w Wawie?

Polecam [Zobacz stronę]. Iza chodzi własnie tam.

Monika i Iza 2 i 8/12 roku

sprezynka Dodane ponad rok temu,

Re: “Klub Malucha”w Wawie?

Oj nie, póki co zostaję w Poznaniu …

Ja chodzę narazie do nowo powstałej Akademii w mojej okolicy (koło tesco na Piątkowie) ale znam fajne miejsce i to Wam polecam – Klub Malucha (sprawdzone przez wiele dzieci moich znajomych). Blisko mnie jest w Dąbrówce (koło Złotego Grosza) ale wiem, ze maja kilka lokalizacji, dam Ci komórke do miłej pani, ktora udzieli Ci wszystkich informacji (na priv). My też się tam na wiosnę zapiszemy. Różnica miedzy tym, gdzie teraz chodzimy a tym poleconym jest taka, że w pierwszym zajęcia sa obowiązkowo z rodzicami, dla dzieci od 1,5 roku, raz w tyg. Natomiast w Klubie dąży sie do łagodnej separacji rodzica i dziecka, żeby dziecko nauczyło sie przebywania w grupie rówieśników samo, jak w przedszkolu. Zajecia 2 lub 3 razy w tyg.O to mnie chodzi bo od wrzesnia chce zapisać Polke do przedszkola.

Znasz odpowiedź na pytanie: “Klub Malucha”w Wawie?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Ciąża na urlopie wychowawczym
Witajcie! Mam 1,5 - rocznego synka i bach! jestem drugi raz w ciąży. Sęk w tym, iż jestem na urlopie wychowawczym! Nie pobieram żadnych pieniędzy( mam umowę na czas nieokreślony, jednak
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Becikowe - zebrane informacje
Cześć dziewczęta. Ciągle pojawia sę wątek becikowego od kiedy itp. Zebrałam wam kilka najważniejszych informacji: Becikowe 2017 >> Jest to nowelizacja Ustawy o świadczeniach rodzinnych. 1. W 2006 roku rodziny, w których urodzi
Czytaj dalej