kobieta demolka to ja!!!

Powiem Wam moje drogie, jestem mistrzynia w zalatwianiu termometrow. W tym cyklu juz dwa zalatwilam ( pospadaly z lozka i cos im sie pogmatwalo). Mam pytanko czy zmiana termometrow ma wplyw na wynik temperatur? tak sie pocieszam, bo ff nie wykryl ovu.

iwona ( cleo)
4 cykl staran

https://circles2.fertilityfriend.com/home/iwonka

2 odpowiedzi na pytanie: kobieta demolka to ja!!!

pzb Dodane ponad rok temu,

Re: kobieta demolka to ja!!!

Jak najbardziej ma wpływ! nie powinno się zmieniać termometru w czasie cyklu. Tak więc swoje temperaturki możesz chyba potraktować z przymrużeniem oka.
I warto też obserwować śluz, bo możesz np. później reagować wzrostem tempki na progesteron i mieć owulację wcześniej, niż wskazuje na to wzrost temperaturki.
powodzenia

wodnik Dodane ponad rok temu,

Re: kobieta demolka to ja!!!

Kurcze, widzę, że dwa razy wyszedł Ci pozytywny test ovu, to trochę dziwne. W ogóle z tymi testami jest dziwnie, u mnie np. wyszedł pozytywnie już po skoku tempki i teraz nie wiem, co kłamie – test, czy tempki?

Kasia
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: kobieta demolka to ja!!!

Dodaj komentarz

Dla starających się
M A Ł P A
Tak, tak, jeszcze jej nie widać, ale już się pojawiła, ble. Wszystko mi się poodwracało: Jak brałam pigułki, zwiastunem @ był ból głowy, a gdy się pojawiała, bolał brzuch Ostatnio brzuch boli
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
PRZEZIERNOŚĆ KARKOWA-kto wie?
Czy ktoś z Was wie jakie są prawidłowe wartości tzw. "przezierności karkowej" w usg 12 tygodniowego płodu? Kiedy można mówić o podwyższonej przezierności? Nie moge dokopac sie do danych-norm.
Czytaj dalej