Kochane, poradzcie-przypomnieć jej cyca?!

Dziewczyny kochane, liczę na Waszą radę, bo sama już nie wiem, jak zrobić. Karmię moją Igę piersią, ale od 5 dni byłam na antybiotyku i mała dostawała mieszankę. Jakoś to szło, ale najgorzej było z usypianiem-zawsze był cycuś, więc trochę z nią walczyliśmy wieczorami…Dzisiaj wieczorem mogłaby już dostać cycka, ale od środy prawdopodobnie dostanę zastrzyki, bo ten antybiotyk nie pomógł (to już drugi). No i dylemat. Czy przypomnieć małej o piersi, wreszcie spokojnie zaśnie, czy nie rozdrażniać, bo pojutrze juz znowu koniec na 5 dni…Trochę namieszałam…Boję się, że zapomni cyca, a ja tak uwielbiam karmić, no i ona tak super się uspokaja…Co mam zrobić?


Izka i Iga 31.08

1 odpowiedzi na pytanie: Kochane, poradzcie-przypomnieć jej cyca?!

inti Dodane ponad rok temu,

Re: Kochane, poradzcie-przypomnieć jej cyca?!

też nie wiem, co bym zrobiła na twoim miejscu. Maleństwu na pewno potrzebne mleczko, ale z drugiej strony – na dwa dni? Potem znowu będziecie przechodzić przez odzwyczajanie.
może spróbuj odciagać mleczko do środy i dawać jej w butli, a potem normalnie wrócisz, jak obie będziecie tego chciały.nie sądzę, żeby tak od razu zapomniała.

sylwia i JUlka 20.01.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Kochane, poradzcie-przypomnieć jej cyca?!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Czkawka
Czy któraś z Was ma jakiś sposób na czkawkę u noworodka? Ana i Oliwka Ur. 28/11/2003
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
łożysko
bylam dzis na usg i mam tu napisane: lozysko na scianie przedniej poza ryzykiem przodowania, stopien I-szy wg grannuma. co to znaczy ze stopien I-szy? probowalam cos znalezc na internecie
Czytaj dalej