Forum: Odradzam

koło do pływania SWIMHORSY

NIE polecam koła do pływania SWIMHORSY
np. z aukcji:
https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=212591109
Wygląda naprawdę solidnie, ale podczas pływania się nie sprawdziło. Jest dość wywrotne i jak dziecko wypływa to niestety prawie zawsze nogami do góry a główka zostaje uwięziona pod wodą. Bez pomocy dorosłego to katastorfa.
Za to doskonałe okazały się zwykłe dmuchane rękawki za śmiesznie niskie pieniądze, moja niespełna dwuletnia córka sama śmigała po głębokim basenie i NIE pytała się czy może pójść do wody tylko plum.

11.07.05

3 odpowiedzi na pytanie: koło do pływania SWIMHORSY

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: koło do pływania SWIMHORSY

rok temu w Chorwacji kupilismy cos w tym stylu, tylko ze nie miala oaz tak skomplikowanej uprzezy, mialo tylkodwa paski skrzyzowane i w to wkladalo sie dziecko-u nas sprawdzilo sie bardzo, przynajmniej sie nie balam, ze Be wyslizgnie sie z kolka. No i bylo 3 razy tansze

Monika i Basia

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: koło do pływania SWIMHORSY

wiktoria takie miała i jaki kilkumiesieczniak bez probleu – ale ono jest przeznaczone dla dzieci poniżej roku. potem jest inne – bez potrzymywacza na brzuch. Teraz Leon okupuje takie kółko i też sie sprawdza idealnie.

magda z mlodymi

viccy Dodane ponad rok temu,

Re: koło do pływania SWIMHORSY

Tak, ale dokładnie przy aukcji tym kole (a je mamy)
jest napisane, że dla dzieci od 3 m-ce do 6 lat.

Fakt, że odcina się w tym kole pojedyncze części w miarę umiejętności dziecka. Ale pierwsze odcięcie (niestety nie da się już tego dokleić i wrócić do 1 etapu jakby 2 się nie sprawdził) jest proponowane w wieku 3 lat dziecka.
A moja Sarcia miała niespełna 2 lata (i jest raczej średnim dzieckiem, nie jakimś wielgachnym) i zerowe obycie z wodą, więc jak najbardziej się powinno sprawdzić to koło w pierwszej fazie.
Niestety po wodnej wywrotce prawie zawsze lądowała głową pod wodą, a nogi wraz tułowiem nad wodę (przypuszczam, że to dlatego, że ta pierwsza część ciała jest cięższa od drugiej). I bez pomocy drugiej osoby NIE jest wstanie sama się odwrócić.

A pływać nauczyła się dzięki zwykłym dmuchanym rękawkom i śmigała do wody nawet sama, bez pozwolenia.

11.07.05

Znasz odpowiedź na pytanie: koło do pływania SWIMHORSY

Dodaj komentarz

Polecam
Szklana pułapka 4.0
Polecam szczerze. Spodziewałam się gorszego filmu, a ten mile mnie zaskoczył (oczywiście w tej konwencji:-) Ola
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
co za głupia baba !!!
Dzisiaj byłam z Natalką u dentysty a dokładniej ja byłam a ona bawiła sie w gabinecie i przed drzwiami ( otwartymi ) tam stoi duża sofa na której sobie siadała.
Czytaj dalej