Komu mam wierzyć?

Chodzi tu o guzka o którym pisałam już wcześniej.
Najperw to był zwykły guzek potem ortopeda stwierdził że to krwiak.Na USG lekarz powiedział że to tłuszczak a teraz chirurg nazwał to guzkiem torbielowatym.Jest to wada wrodzona.TEn guzek usuwa się operacyjnie.
Na temat tego guzka przeczytałam w necie że owszem jest to wada wrodzona ale te guzki znajdują się na łuku brwiowym a Nelka ma to w okolicy policzka koło oka.
Przepraszam że Wam tak przynudzam ale na prawdę nie wiem co robić czy jeszcze się z kimś skonsultować ?
CZy słyszałyście o guzku torbielowatym?

Martyna Dominik 28,05,98 Kornelka 29,05,04

3 odpowiedzi na pytanie: Komu mam wierzyć?

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: Komu mam wierzyć?

Ja mam na dekoldzie taki podskorny guzek i lekarz okreslil to jako kaszak. Jest to takie zgrubienie, ktore mozna jakby zlapac w palce. Usuwa sie to w znieczuleniu miejscowym. Juz raz mialam usuwane, teraz jestem umowiona znowu, w poniedzialek. Moze to cos podobnego. Wiem ze takie cos moze zrobic sie tez na twarzy. Glupio zapytam, bo piszesz ze to wada wrodzona. Czy Nela ma to od urodzenia?

Asia i Oliwierek 14.01.04

martynapinia Dodane ponad rok temu,

Re: Komu mam wierzyć?

Nelka miała to prawdopodobnie od urodzenia tylko nie było to wyczuwalne.A odkryłam to przez przypadek jak uderzyła się w to miejsce i wyszedł jej guz który nie chciał się wchłonąć.Gdyby się nie uderzyła to długo jeszcze nie wykryłabym tego guzka.
I to raczej nie przypomina kaszaka jest podobny do zwłykłego guza tylko pod skórą.

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: Komu mam wierzyć?

Wiesz, bo mi sie zawsze kaszak kojarzyl z takim jakby (przepraszam) pryszczem. A to co mam to jakby guzek. No, ale nie sadze zeby specjalisci sie w tym zakresie mylili u Was, bo odwiedzilas lepszych lekarzy. Ja bylam tylko u ogolnego i u chirurga.

Asia i Oliwierek 14.01.04

Znasz odpowiedź na pytanie: Komu mam wierzyć?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
koniec pokarmu ??
Dziewczyny ! Mam ogromny problem...chodzi o mój pokarm...chyba się kończy...dotychczas było tak, że Zuzia mogła ssać jedną pierś około 20 minut, i mleko cały czas leciało, a teraz jest przy jednej
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
czy to wystarczajacy powod do rozwodu?
nie chce prac publicznie wszstkich brudow ani opowiadac o wszystkim czym maz mi sprawil przykrosc. czy to, ze nie chce spelniac "obowiazku malzenskiego" wobec mnie (a w zasadzie od poczatku
Czytaj dalej