Forum: ORGANIZACYJNE

Konkurs – Beyblade Metal Masters

Czas na emocjonujące przygody i pojedynki oraz nowe wyzwania. Weź udział w naszym konkursie i wygraj na DVD przygody bohaterów walczących ze sobą za pomocą potężnych dysków, w których zaklęte są magiczne stworzenia (bestie).

Beyblade Metal Masters to pełna akcji i emocji opowieść o grupie przyjaciół, która za pomocą magicznych bestii walczy między sobą o miano najlepszego “bladera” na świecie. Główny bohater Gingka po odniesieniu spektakularnego zwycięstwa nad Ryungiem i zdobyciu miana najlepszego Bladera świata staje przed kolejnym wyzwaniem – mistrzostwami świata Blade masterów. Turniej nie jest już tylko sprawą indywidualną, staję się walką o obronę dobrego imienia całego kraju i Dumy Narodu. Jest też wymarzoną szansą do rewanżu.
Beyblade Metal Masters przenosi nas w niesamowite, egzotyczne miejsca, gdzie podziwiać możemy nowe taktyki gry prezentowane przez uczestników widowiskowego i ekscytującego turnieju Baderów.

Wspólnie z Galapagos Films przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest 10 DVD z anime “Beyblade. Metal Masters cz.1″. Aby wygrać, weź udział w naszym konkursie i :

Poproś swoje dziecko, aby narysowało bohatera z ulubionej bajki manga lub anime (technika pracy dowolna). Zrób zdjęcie i dodaj je w komentarzu pod artykułem.

Artykuł znajdziesz

UWAGA: Prosimy o dopisanie w komentarzu: wieku oraz imienia dziecka, a także informacji, jaki bohater znajduje się na rysunku. Zdjęcia muszą być własnością autora.
Nagrodzimy najciekawsze prace. Użytkownicy, którzy wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 18 -27 czerwca.

Przeczytaj

7 odpowiedzi na pytanie: Konkurs – Beyblade Metal Masters

smoki Dodane ponad rok temu,

Oto nasi laureaci:

[LIST=1]
[*]Bartosz, lat 7
[*]Natalka, lat 5,5
[*]Zosia, lat 9
[*]Alicja, lat 5,5
[*]Aneta, lat 10
[*]Iza, lat 5
[*]Malwina, lat 5
[*]Martyna, lat 5
[*]Ola, lat 2,5
[*]Kubuś, lat 8
[/LIST]

Gratulujemy!

Zapraszam do oglądania nagrodzonych prac

pesciorka Dodane ponad rok temu,

Dziękuję w imieniu Bartoszka

smoki Dodane ponad rok temu,

Piękny rysunek! Gratuluję 🙂

xdrfv Dodane ponad rok temu,

podziękowanie

Malwinka dziękuje za wyróżnienie i gratuluje pozostałym laureatom.

xdrfv Dodane ponad rok temu,

nagroda

Film właśnie do nas dotarł. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, Malwinka obejrzy go dopiero w sobotę jak wróci od Babci, ale będzie miała niespodziankę.

smoki Dodane ponad rok temu,

Cieszę się, że nagrody już docierają do laureatów!

pesciorka Dodane ponad rok temu,

My również dziękujemy 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: Konkurs – Beyblade Metal Masters

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Jak robicie kruszonkę na placek?
Jest tyle przepisów a ja nigdy nie robiłam Pomóżcie
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
praca licencjacka/magisterska - jak to sie pisze?
nie, nie potrzebuje pomocy swoja magisterke obronilam dawno temu, w zasadzie w czasach, kiedy zrodla internetowe byly jeszcze cudakiem i nikt specjalnie nie wiedzial, jak je cytowac poproszono mnie za to o
Czytaj dalej