Konkurs – Beyblade Metal Masters

Czas na emocjonujące przygody i pojedynki oraz nowe wyzwania. Weź udział w naszym konkursie i wygraj na DVD przygody bohaterów walczących ze sobą za pomocą potężnych dysków, w których zaklęte są magiczne stworzenia (bestie).

Beyblade Metal Masters to pełna akcji i emocji opowieść o grupie przyjaciół, która za pomocą magicznych bestii walczy między sobą o miano najlepszego “bladera” na świecie. Główny bohater Gingka po odniesieniu spektakularnego zwycięstwa nad Ryungiem i zdobyciu miana najlepszego Bladera świata staje przed kolejnym wyzwaniem – mistrzostwami świata Blade masterów. Turniej nie jest już tylko sprawą indywidualną, staję się walką o obronę dobrego imienia całego kraju i Dumy Narodu. Jest też wymarzoną szansą do rewanżu.
Beyblade Metal Masters przenosi nas w niesamowite, egzotyczne miejsca, gdzie podziwiać możemy nowe taktyki gry prezentowane przez uczestników widowiskowego i ekscytującego turnieju Baderów.

Wspólnie z Galapagos Films przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania jest 10 DVD z anime “Beyblade. Metal Masters cz.1″. Aby wygrać, weź udział w naszym konkursie i :

Poproś swoje dziecko, aby narysowało bohatera z ulubionej bajki manga lub anime (technika pracy dowolna). Zrób zdjęcie i dodaj je w komentarzu pod artykułem.

Artykuł znajdziesz

UWAGA: Prosimy o dopisanie w komentarzu: wieku oraz imienia dziecka, a także informacji, jaki bohater znajduje się na rysunku. Zdjęcia muszą być własnością autora.
Nagrodzimy najciekawsze prace. Użytkownicy, którzy wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 18 -27 czerwca.

Przeczytaj

7 odpowiedzi na pytanie: Konkurs – Beyblade Metal Masters

 1. Oto nasi laureaci:

  [*]Bartosz, lat 7
  [*]Natalka, lat 5,5
  [*]Zosia, lat 9
  [*]Alicja, lat 5,5
  [*]Aneta, lat 10
  [*]Iza, lat 5
  [*]Malwina, lat 5
  [*]Martyna, lat 5
  [*]Ola, lat 2,5
  [*]Kubuś, lat 8

  Gratulujemy!

  Zapraszam do oglądania nagrodzonych prac

  • Dziękuję w imieniu Bartoszka

   • Piękny rysunek! Gratuluję 🙂

    • podziękowanie

     Malwinka dziękuje za wyróżnienie i gratuluje pozostałym laureatom.

     • nagroda

      Film właśnie do nas dotarł. Jeszcze raz bardzo dziękujemy, Malwinka obejrzy go dopiero w sobotę jak wróci od Babci, ale będzie miała niespodziankę.

      • Cieszę się, że nagrody już docierają do laureatów!

       • My również dziękujemy 🙂

        Znasz odpowiedź na pytanie: Konkurs – Beyblade Metal Masters

        Dodaj komentarz

        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
        Logo