Konkurs – Wakacyjne przygody z Tomem i Jerrym

Nadchodzi kolejna dawka klasycznych i niesamowitych przygód dwóch pomysłowych nicponi. Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowsze- premierowe przygody Toma i Jerry’ego na pięciu płytach DVD.
Kreskówka “Tom i Jerry” jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji, a Jerry jest najpopularniejszą myszką zaraz po Myszce Micky. Studio Warner Bros. wydaje też co roku zupełnie nowy animowany film pełnometrażowy z udziałem Toma i Jerry (ostatni film to Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz).

Pod szyldem Tom & Jerry powstają nie tylko kolejne filmy. Bohaterowie firmują odzież, zabawki, artykuły papiernicze, artykuły gospodarstwa domowego i wiele innych. To silna marka, rozpoznawalna niemalże w każdej części globu. Gapowaty kot i przebiegła mysz są ukochanymi bohaterami – przed telewizorami na całym świecie zasiadają już kolejne pokolenia rodziców i dzieci.

Wspólnie z Galapagos Films przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania są 3 zestawy bajek z najnowszymi przygodami Toma i Jerrego. W każdym zestawie znajduje się 5 DVD:
TOM I JERRY: KOCIE ZALOTY
TOM I JERRY: BRZYDKIE KACZĄTKO
TOM I JERRY: PSOTY NA KOTY
TOM I JERRY: SŁODKI I SŁODSZY
TOM I JERRY: DOOKOŁA ŚWIATA

Aby wygrać, weź udział w naszym konkursie i :
Poproś swoje dziecko, aby narysowało bohatera, który mógłby wystąpić w jednym z filmów obok Toma i Jerryego (technika pracy dowolna). Zrób zdjęcie i dodaj je w komentarzu pod artykułem.

Artykuł gdzie należy umieszczać komentarze znajdziesz

Każdy, kto umieści w komentarzu pod zdjęcie pracy swojego dziecka ma szansę wygrać zestaw DVD z przygodami Toma i Jerrego (5 DVD).
UWAGA: Prosimy o dopisanie w komentarzu wieku oraz imienia dziecka.
Zdjęcia muszą być własnością autora. Przy weryfikacji będziemy wymagać udokumentowania oryginalności zdjęcia.

Nagrodzimy najciekawsze prace. Użytkownicy, którzy wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w komentarzu adres mailowy.

Przeczytaj

Na Wasze odpowiedzi czekamy w dniach 5-15 czerwca.

1 odpowiedzi na pytanie: Konkurs – Wakacyjne przygody z Tomem i Jerrym

 1. Zwycięzcy wyłonieni!!!

  Nagrody otrzymali:

  Michałek lat 4 i pół
  Maja lat 3
  Emilka lat 7

  Zapraszam do oglądania prac laureatów

  GRATULUJEMY!!!!

  Znasz odpowiedź na pytanie: Konkurs – Wakacyjne przygody z Tomem i Jerrym

  Dodaj komentarz

  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
  Logo