Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

Może ktoś ma bajki z krecikiem na DVD albo VCD i mógłby się ze mną podzielić? Ja ze swojej strony mam do zaoferowania:” Teletubisie tańczą”, „Krecika w mieście” „Roboty””Gdziej jest Nemo?”moze jeszcze jakieś by sie znalazły w tej chwili coś nie pamiętam tytułów….mój Kubuś przepada za krecikiem..:)
Pozdrawiam Kasia i …

Dominik 16.12.1996/Kubuś 24.07.2003

7 odpowiedzi na pytanie: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

kika210 Dodane ponad rok temu,

Re: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

Mam parę krecików, chętnie sie wymienię na Nemo. Mam tez Bolków i Lolków kilka:)Napisz na priv jeśli jesteś zainteresowana.

MY:)
[Zobacz stronę]

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

Jeśli dysponujesz internetem w domu, to sobie pościągaj z internetu, za pomoca specjalistycznych programów, jak np. emule. Ja tak mam już z 15 filmików, a w sieci jest całe mnóstwo!

Pozdrawiamy,

Magda i Albercik ur. 8.09.03

dora Dodane ponad rok temu,

Re: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

Magdzik! Proszę poratuj! Udało mi się nawet zainstalować emule i to w polskiej wersji. Wyszukałam rzeczy, które chciałabym ściągnąć. Zaznaczyłam i kliknęłam, żeby ściągnąć. I… nic. Zero reakcji. A ja po prostu nie mam pojęcia, na jakich zasadach to „cudo” działa. Czy ktoś musi mi udostępnić te pliki, tzn. wyrazić zgodę na to, żebym ja je pobrała? Czy też to działa automatycznie, tylko ja nie umiem Zła jestem na siebie, że nie umiem sobie z tym poradzić. Liczę na pomoc. Z góry dziękuję.

DziuniaP+Kasia14.02.03

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

musisz wybrać serwer z jakiego bedziesz czerpać pliki, serwer dowolny. Przy każdorazowym uruchomieniu programu trzeba wybrać serwer.

Pozdrawiamy,

Magda i Albercik ur. 8.09.03

anna-pl Dodane ponad rok temu,

Re: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

A czemu ja nigdy serwera nie wybierałam i ściągam normalnie.
Jak włączam emula to klikam „podłącz”, włączam „szukaj”, jak już coś znajdę to klikam „pobierz wybrany plik” i wszystko.
Może mamy jakieś inne ustawienia?

Daro, Ania i Oliwcia (16.02.2004r)

dora Dodane ponad rok temu,

Re: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

Madzik! Ja chyba jakaś intelektualnie „sprawna inaczej” jestem , bo – wydaje mi się – że wszystko zrobiłam jak pisałaś i… wprawdzie filmy są zaznaczone, ale i tak nic mi nie ściąga. A może po prostu trzeba poczekać np. parę godzin? Nie wiem… Czy one są dostępne od razu, czy to musi ktoś zaakceptować? Chciałam Kasi Boba Budowniczego ściągnąć i nic

DziuniaP+Kasia14.02.03

luczka Dodane ponad rok temu,

Re: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma?

Ja ściągam DC mamy już ze 30 krecików, do tego kilkanaście Kubusiów Puchatków, Reksia a nawet kilka odcinków polskich Teletubisiów – praktycznie jest tam wszystko, ostatnio nawet natknełam się na kilka odcinków Listonosza Pata.
Co do DC to jest polska strona opisujaca jak to wszystko zrobić, zarejestrować się i ściągać [Zobacz stronę]

Monika i …

Wika (18.1.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Krecik…poszukiwany…może ktoś ma??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
po CC następny poród naturalny?
witajcie kajtuś ma teraz 15 miesięcy, już niedługo na świecie pojawi się inka. różnica między nimi będzie wynosiła 17 miesięcy. Pierwszy poród odbył się za pomocą cc a ja wciąż
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
przesądy na pierwszą rocznicę ślubu
znacie jakieś? NIby przesądna nie jestem ale chciałąm spytać czy znacie jakies przesądy związane z pierwszą rocznicą ślubu? Z tego co kiedyś słyszałąm to podobno trzeba spalić bukiet ślubny jeśli
Czytaj dalej