Forum: Karmienie

krew w kupce

Podczas przebierania mojej 2 tyg coreczki zauwazylam przy odbycie troszeczke krwi.Kupka byla rzadka.ALe podczas gdy ona robi kupki strasznie placze,staram jej sie pomoc poprzez przeciaganie nozek ku brzuszkowi oraz masaze.
Pytaniem moje jest takie : Czy ta krewka mam sie przejmowac ??

2 odpowiedzi na pytanie: krew w kupce

asia2005 Dodane ponad rok temu,

Re: krew w kupce

Wg mnie, podczas wysiłku przy robieniu kupki, pękło jej jakieś małe naczynko krwionośne. Ale krwi w kale nigdy nie wolno bagatelizować i trzeba o tym powiedzieć lekarzowi.

Dodane ponad rok temu,

Re: krew w kupce

Hej.Moja córeczka miała to samo.Ja oczywiście panika ale mąż starał mi się wytłumaczyć,że to pęknięte naczynko. Natalka musiała brać żelazo przez co miała zatwradzenia i ciemne kupki, wysiłek przy robieniu kupki powodował,że pękało naczynko, nie było tej krwi też dużo tylko małe śladziki ale oczywiście się wpatrywałam jak głupia…Tak samo jest pewnie przy biegunce. Przestałam podawać żelazo i problem zniknął.lekarzowi też mówiłam, stwierdził to samo.Zawsze się możesz zapytać dla pewności.No i rozumiem Twój strach..Pozdrawiam.Skakanka i Natalka (6.12.05)

Znasz odpowiedź na pytanie: krew w kupce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
czy Wasze trzylatki...
...ubierają się samodzielnie?? Bo ja mam w domu pod tym względem lenia, który jak by chciał, to pewnie by umiał... teraz intensywnie zachęcam, on trenuje, ja chwalę... już chyba powinien sobie sam radzić??
Czytaj dalej
Dla starających się
dziękuję
Serdecznie dziekuję Wam dziewczyny za wszystkie posty. Okazuje się, że jest nas więcej niż myślałam. Rozumiemy się doskonale w naszych dążeniach.To paradoks życia, że bardziej zrozumieją Cię osoby poznane w
Czytaj dalej