Krwawienie

Witam jestem tutaj nowa. Tak przeglądam wasze wypowiedzi i zastanawia mnie jedno. Ja poronilam 7 tygodniową ciążę samoistnie ale zabieg też miałam. Wiele z was pisze że miały długo po nim krwawienia. Ja w ogóle nie miałam. Czy coś to może znaczyć?

Mój Aniołek 23.08.2004 (7tc) 🙁

2 odpowiedzi na pytanie: Krwawienie

jes Dodane ponad rok temu,

Re: Krwawienie

Wyrazy współczucia – zarazem witamy. Co do krawienia to specem nie jestem – ale może po prostu dobrze Cię wyłyżeczkowali? A może macica oczyści się przy pierwszej @? To chyba nic takiego, były tu zdaje się ososby, które też nie miały krawienia albo miały 1-2 dni.

aśka

tania Dodane ponad rok temu,

Re: Krwawienie

Bardzo mi przykro, ze Ciebie też to spotkało :-((((( Również straciłam 7 tyodniową ciążę. Mialam zabieg łyżeczkowania i krwawiłam po nim tak jak w czasie miesiączki (ok. 3 dni). Następną miesiaczkę miałam po okolo 28 dniach. Mam nadzieje, ze szybko wrócisz do zdrowia.

Tania

Znasz odpowiedź na pytanie: Krwawienie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Białostoczanki- pomóżcie!
Dziewczyny czy nie orientujecie się gdzie u nas w mieście można kupić kurtkę jesienną dla Wiktorka? Byłam już w hurtowni na moim osiedlu, kilku sklepikach, dzwoniłam do Fartlandii i nigdzie nie
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
co na przeziębienie
Pawełak jest troszkę przeziebiony, a w zasadzie ma tylko katar, gorączki nie ma. Na wiem czy powinnam iść do lekarza, czy dawać mu po prostu jakies witaminki np. cebion, co
Czytaj dalej