krzywa cukrowa

Hej dziewczyny, mój wątek trochę jest z innej bajki, mianowicie chodzi mi o to, byście mi pomogły zinterpretować wyniki badań tzw. krzywej cukrowej. Otóż na czczo mój wynik to 87, po godzinie spada do 67, po dwóch godzinach jest 84. Czy któraś z Was miała kiedyś robione takie badania, czy takie wyniki mogą mieć wpływ na płodność? Napiszcie proszę, co myślicie o tych wynikach.

7 odpowiedzi na pytanie: krzywa cukrowa

cola Dodane ponad rok temu,

(SAMA SOBIE ODPOWIADAM NA WĄTEK 🙂 jest diagnoza- hipoglikemia 🙁 mam doła na razie z dziecka nici, to ważniejsze. Biednemu to zawsze wiatr w oczy 🙁 a ten rok miał być owocny i lepszy….

martyna222 Dodane ponad rok temu,

nie martw się zawsze jest jakieś wyjście… co to za dziwna choroba i co ma wspólnego z ciążą?

cola Dodane ponad rok temu,

To niedocukrzenie, myślę że u mnie początek tej choroby powstał gdy miałam PCO. Wtedy już dziwnie się czułam byłam duża i wszystko zwalałam na hormony. Szkoda że tek późno poszłam do dietetyka, bo kilku badaniach wyszło że moja trzustka produkuje ogromną ilość insuliny, i spada poziom glukozy we krwi. (pisze po ludzku);) tłuszczyk się odkłada, spać się chce itp. a moje jajniki mogą działać ospale i są mało aktywne. Sama sobie naważyłam piwa, mało się jadło- nieregularnie, bo tyłek urośnie….. a teraz dieta mm i leki. Do tego okropnie mnie ssie w żołądku, a w naszym kochanym mieście czekać będę na gastroskopię tylko do 27 marca ;(. Prędzej mnie wyssie a prywatnie 250 zł (trochę szkoda) ale jak nie zniosę to będzie trzeba iść. Ech tam jak pech to pech.

martyna222 Dodane ponad rok temu,

a czy lekarz zabronił starać się o dzidzie?

cola Dodane ponad rok temu,

byłam u niego wczoraj, on twierdzi że poziom glukozy nie wpływa na ciążę ale ja się naczytałam w necie że ma, a zresztą widzę co się dzieje z moim organizmem. Wczoraj zaczęłam owulować a jestem w 22 dniu cyklu, to nie jest normalne, a on twierdzi że poczekamy do lutego. Czekam już 3 lata, nie mogę dłużej czekać, bo latka lecą…

cola Dodane ponad rok temu,

No i stało się, wiedziałam że tak będzie 🙁 moje leczenie hyperinsulinemii wiąże się z całkowitym zaprzestaniem prób zajścia w ciążę. Nie przy tych lekach, trudno, jakoś łatwo to przyjęłam. Szkoda tylko ze wcześniej nie zrobiłam tych badań. NA PEWNO NIE PRZESTANĘ CZYTAĆ FORUM (CHYBA SIĘ UZALEŻNIŁAM ):Pa pa:

paszulka Dodane ponad rok temu,

🙁
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!!

Znasz odpowiedź na pytanie: krzywa cukrowa

Dodaj komentarz

Dla starających się
a ja tak nieśmiało.....
.....bo my dopiero zaczniemy starania w najblizszym cyklu... za pierwszym razem udało sie niemal od razu, ciekawe jak teraz?
Czytaj dalej
Polecam
wyciskacz łez
jaki film? ale żeby się tak kompletnie i totalnie poryczeć najlepiej o miłości obejrzałam ostatnio Dom nad jeziorem i Pamiętnik i jestem zakochana w tych filmach szukam podobnych
Czytaj dalej