krzywienie główki

Dziewczyny, jestem świeżą mamą. Moja Ulcia dzsiaj ma 8 dni. Przy porodzie miała lekko przechyloną główkę na parwą stronę i stopki zakrzywione do wewnątrz. Była dość długa – 57 cm i miała u mnie mało miejsca. Pediatra powiedział, że to nic strasznego – trzeba masować stópki i kłaść dzidzię na lewym policzku. Tak też robię, ale czy to wystarczy???? Czy z tymi stopkami nie trzeba czegoś zrobić dodatkowo? Czy miałyście podobny problem z maluszkami? Poradźcie coś !!!!

Monia i maleńka Ulcia

2 odpowiedzi na pytanie: krzywienie główki

vieta Dodane ponad rok temu,

Re: krzywienie główki

moja Julcia ma ponad 2latka i ma lekko przechylona glowke i ide z nia do por.rehabilitacyjnej.Z tego co wiem,to dziecko przekladac na rozne strony a jak nie pomoze to do takiej poradni.Nie wiem czy Ci pomoglam,a z nozkami nie wiem.

goha Dodane ponad rok temu,

Re: krzywienie główki

Mój synek też przekrzywiał i okazał się że to kręcz. Poza rehabilitację, musimy też układać go na przeciwnym boku i dbać by patrzył w przeciwna stronę.

Pozdrawiam
GOHA i Dareczek
już trzy miesiące!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: krzywienie główki

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
co sie stało z moją księżniczką?
Nie poznaję swojego dziecka. Od 2 dni jest nieznosna i nie chodzi tu o marudzenie tylko o złosliwosc. Ona wcale mnie nie słucha, robi wszystko co tylko jej zabraniam. Błagam ja zeby
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
chrzest... czy ktos mi moglby doradzic..
Mam problem ze chrztem mojego snka, bo nie zdecydowalam sie jeszcze wyjsc za ojca dziecka... jakos tak wszystko sie uklada, ze nie ma za co... a moze i ja do
Czytaj dalej