Forum: Karmienie

kt podaje BEBILON PEPTI

mam pytanie kto karmi tylko bebilonem pepti?ile maluszek powinien jesc ?ma skonczone 4miesiące?Ja jestem alergikiem,czy można podawac normalnemieszanki?

2 odpowiedzi na pytanie: kt podaje BEBILON PEPTI

agnisia78 Dodane ponad rok temu,

Re: kt podaje BEBILON PEPTI

na puszce mleczka masz tabelke z ilościa podawanego mleczka zgodnie z wiekiem…..w moim przypadku tabela jest niemiarodajna Janek nigdy az tyle nie zjadł co powinien…..ale bedziesz miec rozeznanie. Jak jesteś alergikiem to najlepiej narazie nie podawaj innego mleczka tak do 6 mies…….u nas ten sam problem ja jestem alergikiem i dlatego profilaktycznie podajemy bebilon pepti. Pozdrawiamy

Aga&Jaś 5.12.2003r

fab Dodane ponad rok temu,

Re: kt podaje BEBILON PEPTI

my też pijemy to świństwo!!! Filip nigdy nie wypił tyle ile pisze na opakowaniu, zazwyczaj w tym wieku wypijał ok. 700-750 ml, czasami zdarzało sie wiecej.
teraz jak wypije 450 to święto…
pozdrowienia anita i filip ur.25.09.03

Znasz odpowiedź na pytanie: kt podaje BEBILON PEPTI?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Zasiłki rodzinne - tekst z gazety
O zasiłek rodzinny ubiegać możemy się,jeżeli mies. dochód w naszej rodzinie nie przekracza 504 zł netto na osobę, jeśli jest dziecko niepełnosprawne 538 zł. Wnioski o zasiłki składamy w urzedzie gminy.
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Szczęściary...
Tak sobie czytam i czytam... i chyba troszkę zazdroszczę tym, którym udało się za pierwszym, drugim i trzecim podejściem.... ja czekałam 1,5 roku... każda @ to był koszmar... a rozmowy
Czytaj dalej