KTG – od kiedy ?

od ktorego tygodnia wykonuje sie KTG i jak czesto?

———-

6 odpowiedzi na pytanie: KTG – od kiedy ?

reno Dodane ponad rok temu,

Re: KTG – od kiedy?

Moja lekarka powiedziała, że jeśli będę czuła silne skurcze lub brak ruchów dziecka mam jechać do szpitala na ktg (niezależnie od tygodnia ciąży). Obowiązkowo mam jeździć na ktg jeśli będę po terminie. Jak do tej pory nic z powyższych nie nastąpiło i jeszcze nie byłąm ani razu :).

Reno & Nadia
(05.02.2004)

lali Dodane ponad rok temu,

Re: KTG – od kiedy?

Teoretycznie pierwszy raz KTG powinno sie wykonac ok 32-33 t.c i potem co 2-3 tyg,chyba ze sa jakies nieprawidlowosci to czesciej,a przed terminem co kilka dni, zas po codziennie, nawet kilka razy w ciagu dnia, ale to tylko teoria…..

Magda mama Natalki ur19.03.03

anet Dodane ponad rok temu,

Re: KTG – od kiedy?

jesli ciaza przebiega prawidlowo to od 38tyg.

reno Dodane ponad rok temu,

Re: KTG – od kiedy?

Anet, nawet jeśli nic się nie dzieje? Tzn. dziecko się rusza jak zwykle a ja nie mam silnych skurczy? Wiem, jak było u Ciebie (i szczerze zazdroszczę…) ale przy pierwszym dziecku taki scenariusz jest chyba mało prawdopodobny?

Reno & Nadia
(05.02.2004)

anet Dodane ponad rok temu,

Re: KTG – od kiedy?

w I ciazy i teraz tez moj gin powiedzial ze po 38 tyg juz nie przychodze do niego tylko na KTG (z ta roznica ze teraz ma u siebie w gabinecie KTG) A dlaczego nie zrobic zapisu? zawsze sprawdzisz co z maluszkiem no i czynnosc skurczowa macicy. Mysle ze warto! Zreszta wszystko jest prawdopodobne bedzie dobrze – zobaczysz!!!
pozdrowka!!!

iweks Dodane ponad rok temu,

Re: KTG – od kiedy?

Ja będę miała pierwsze w 35 tygodniu.

Znasz odpowiedź na pytanie: KTG – od kiedy ?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Ile ważą 7 miesięczne dzieci?
Moja córcia skończyła 7 miesięcy a waży już 10 kg i niewiem czy to nie za dużo? Ile ważą wasze dzieci? [img]https://vercom.fm.interia.pl/zdjecie.jpg[/img] uo79 i Julka 10.06.03
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Gratulacje syneczku !!!!
Chcemy się pochwalić Maksiu od kilku dni chodzi - to niesamowite ! myślałam że to nastąpi za półtora miesiąca, a tu niespodziewanie tup, tup, tup - kochane maleństwo :) Kubuś 98
Czytaj dalej