KTG po terminie

Jak często powinno się robić KTG, po terminie? Mój gin, przez całą ciąże był OK (co prawda nic mi się nie działo) teraz zachowuje się, jakby go mój poród w ogóle nie interesował. A dla mnie, poród jest ważniejszy bo przy pierwszym miałam problemy. Tutaj chce mi się przekląć, ale tego nie napisze. A USG jak często robicie? Może jeszcze coś innnego powinnam robić?
Pozdrawiam Rena

Rena

6 odpowiedzi na pytanie: KTG po terminie

cat Dodane ponad rok temu,

Re: KTG po terminie

Kiedy minął moj termin kazali mi przychodzić co dwa dni na KTG. USG zrobiono mi po terminie raz, uważam, że za mało. Przenosiłam 2 tygodnie, powinni byli zrobić jeszcze raz USG przed wywołaniem porodu.

Kasia, Łukasz i?[~03.03.05]

rena Dodane ponad rok temu,

Re: KTG po terminie

W pierwszej ciąży chodziłam na KTG co 2 dni, teraz robiłam 2 dni po terminie i nie mam nic robić. Umówił się ze mną na 1.5 tygodnia po terminie na USG, wydaje mi się, że jest to stanowczo za mało. Nie sądze żeby mi się coś działo, ale chyba na sądzeniu nie powinnam się opierać.

Rena

sosenka Dodane ponad rok temu,

Re: KTG po terminie

Ja miałam ktg co 2 dni. USG raz przed porodem, a urodziłam 6 dni po terminie.

Ulka i Kacperek (15 lipca 2003r.)

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Re: KTG po terminie

Jak mnie minął termin porodu, to moja lekarka kazała mi się stawić do szpitala w którym pracowała i tam zostałam już do samego rozwiązania. W czasie pobytu w szpitalu ktg miałam robione dwa razy dziennie (zdarzało się też częściej), a USG tylko raz. Urodziłam 6 dni po terminie, poród fizjologiczny.

Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, iż w przypadku bycia przeterminowaną, ktg co dwa dni to trochę za rzadko.

Joanna i Michaś

cat Dodane ponad rok temu,

Re: KTG po terminie

Nie wiem co Ci radzić, ale raczej domagaj się tego KTG, choćby dla własnego spokoju.

rena Dodane ponad rok temu,

Re: KTG po terminie

Chyba pójde zrobić USG gdzieś prywatnie.

Rena

Znasz odpowiedź na pytanie: KTG po terminie

Dodaj komentarz

Książka kucharska
karczek pod pierzynką! rewelka
poezja! wszyscy w domu zachwyceni karczek (w kotletach) obdtoczyc w marynacie staropolskiej pozostawic w lodowce na 2 godziny( najlepiej na noc) nastepnie posmarowac naczynie żaroodporne oliwą ułozyc kotlety i na nie nałozyc
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
spacerówka-parasolka
przymierzam się do zakupu "parasolki" nie wiem na co trzeba zwrócić szczególną uwagę żeby ten wózek był funkcjonalny i wygodny. od jakiego wieku wasze dzieci jeżdżą w parasolkach? z
Czytaj dalej