KTG

Matki doświadczone i te prawie doświadczone. Kiedy robiłyście sobie pierwsze KTG? I czy dostałyście na nie skierowanie od lekarza prowadzącego? W sw. Zofii każą przyjść na KTG dopiero 5 dni po terminie. Ja chyba bym umarła, gdybym miała tyle czekać…Więc zapisałam się na płatne (Z drugiej strony uważam, że to draństwo). A jak było lub jest u Was?

11 odpowiedzi na pytanie: KTG

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

ja mialam robione ktg dopiero w szpitalu….(jak szlam rodzic

ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

annah Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

Ja mieszkam w Niemczech i tu lekarz na miejscu w gabinecie robi mi na kazdej wizycie KTG, a wizyty mam od 30 tyg co 2 tygodnie.

Anna i synek
termin:6.01.2003

helga Dodane ponad rok temu,

Re: KTG do EWY

Ewa, a urodziłaś w terminie, przed nim, czy już po???

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

Widocznie co szpital to zwyczaj. U nas od 30 tyg. ktg co 2 tyg. od 35 tyg. co tydzień. Normalnie w przychodni, bezpłatnie!!!!
🙂

Buziaki Anka i Basia {35 tydzień)

basik Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

KTG bezplatne robia w IMiDZ w poliklinice… ja mialam 2 razy, ale na izbie przyjec, 37 i 38 tydz… skurcze juz wtedy mnie nekaly…; na to badanie w poliklinice nie dojechalam, rodzilam juz wtedy na Karowej…

helga Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

Dranie w tej pieprzonej Zofii!! Ja muszę zapłacić 30 zł.
Może powinnam pójść do innego szpitala……

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

To może pobejeruj, że coś tam odczuwasz jakieś skurcze, albo co!!! Poudawaj Greka i może wtedy ci zrobią, zawsze przecież możesz wrócić do domu, nie?? A co to mało fałszywych alarmów??? Śądzę, że w każdej porodówce ci zrobią za friko w takim przypadku.

Buziaki Anka i Basia {35 tydzień)

izab Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

Dokładnie. Ja pojęczałam u lekarza że mała się okropnie wierci i coś mnie boli, natychmiast dostałam kartkę, nawet nie skierowanie, tylko zwykła kartkę do najbliższej szpitalnej izby przyjęć żeby mi zrobili KTG z powodu “wzmożonych ruchów płodu”. Pewnie, że pobajeruj!

Iza i Julka 30.01.03

karo2 Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

I w tej kwesti masz dobrze….

karola
🙂 11.01.2003

Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

Ja chodziłam na KTG przez dziewiąty m-c ciąży, co tydzień, to bardzo ważne i bardzo dobrze, że się zapisałaś. Ja też musiałam płacić 10 zł za badanie, skierowania nie dostałam, tylko zalecenie :).
Pozdrawiam,

Joanna mama Julci (ur. 8.08.2002r.)

joanka-b Dodane ponad rok temu,

Re: KTG

Helga u mnie pierwsze było pierwszego dnia 39 tyg. Lekarz prowadzący ciążę zapytał w którym szpitalu rodzę i dał mi skierowanie, na którym była nazwa tego szpitala (MSWiA na Wołoskiej) i zalecenie dłuższego zapisu. Pojechałam i bez szemrania zrobili, a teraz chodzę co dwa dni. Dzisiaj tez byłam (rozpoczął się 41 tydzień) i nadal nic. JA JUŻ NIE MAM SIŁY CZEKAĆ!!!! ZUZKA UPARCIUCHU WYŁAŹ CHOLERA!!!
życze bardziej ugodowego niz moja Zuzka Mikołajka,
cmoki

Joanka z Zuzką czwarty dzień po terminie (10.11.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: KTG

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
9 miesiecy
To sa dwie stronki, znalazlam je na innym forum, ale mysle ze i wy moze chcialybyscie poogladac. Pozdrawiam [url="https://www.thehelpline.org/pregnantpics.htm>https://www.thehelpline.org/pregnantpics.htm <a"]https://www. Allaboutmoms.com/usgallery.htm[/url] [b] Anna i synek [/b] termin:6.01.2003
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Jak to jest z tymi ruchami?
Od kilku dni czyje coś co przypomina kopanie, tak jakby dzidzia ruszała się i dawała mi kopniaki. Jestem w 18 tyg. i jak się naczytałam, że ruchy odczuwa się jako
Czytaj dalej