Forum: Polecam

Kto To Mówi – ćwiczenia dla dzieci z niedosłuchem

Witam,
Chcemy zaproponować Państwu sprawdzone i skuteczne narzędzie rehabilitacji dzieci z niedosłuchem – serwis KtoToMowi.pl
Z pomocą specjalistów i w oparciu o osobiste doświadczenia opracowaliśmy uznany program wsparcia rozwoju dzieci z upośledzeniem słuchowym. Dysponujemy przyjaznymi materiałami w postaci ćwiczeń, animacji, gier i zdjęć.
Zachęcamy do skorzystania z promocyjnego dostępu do serwisu KtoToMowi.pl.
Za każdy abonament wykupiony do dnia 12 grudnia 2015 r. otrzymają Państwo dodatkowe dwa miesiące korzystania z naszego serwisu za darmo!
Jeśli dokonacie Państwo płatności za pośrednictwem PayU – dodatkowe miesiące zostaną dodane w ciągu 48 godzin. W przypadku płatności przelewem dostęp zostanie uruchomiony od razu na 3 miesiące.
Zapraszamy na stronę

Szkolniaki
Bezpłatne konsultacje Warszawa (GOCŁAW)
[COLOR=#303030][FONT=Tahoma][SIZE=13px]Serdecznie zapraszamy do Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO na bezpłatne konsultacje dla dzieci.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Tahoma][SIZE=13px]Oferujemy konsultacje z zakresu integracji sensorycznej, logopedii oraz spotkania z psychologiem dziecięcym.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [URL="http://centrumindygo.pl/wp-content/uploads/2014/09/dzieci-druk-page-001.jpg"]centrumindygo.pl/wp-content/uploads/2014/09/dzieci-druk-page-001.jpg[/URL] [COLOR=#303030][FONT=Tahoma][SIZE=13px]Informacje i zapisy: [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Tahoma][SIZE=13px]606 22 77 03;
Czytaj dalej
Polecam
Kto To Mówi - ćwiczenia dla dzieci z niedosłuchem
Witam, Chcemy zaproponować Państwu sprawdzone i skuteczne narzędzie rehabilitacji dzieci z niedosłuchem - serwis KtoToMowi.pl Z pomocą specjalistów i w oparciu o osobiste doświadczenia opracowaliśmy uznany program wsparcia rozwoju dzieci z upośledzeniem
Czytaj dalej