który szpital?

Hej,
mam prośbę do mam, które rodziły w Warszawie lub do przyszłych mam, które coś wiedzą temat warszawskich szpitali. Może mogłybyście mi poradzić któy szpital wybrać? Gdzie są godne warunki i miły, fachowy personel?Szpital Św. Zofii jest drogi, a jak jest w szpitalu na Solcu?Wiem, że porody rodzinne są bezpłatne a jak jest z warunkami?
Justyna i Miłoszek

3 odpowiedzi na pytanie: który szpital?

frida Dodane ponad rok temu,

Re: który szpital?

Witaj. Mam termin na 2 sierpnia i zdecydowałam się na poród na Karowej. Poród rodzinny w tym szpitalu to koszt 500zł. Byłam obejrzeć szpital i porodówkę, chodzę tam do szkoły rodzenia i wydaje mi się, że już nic nie jest w stanie mnie przekonać do zmiany zdania. Na początku myślałam o szpitalu św. Zofii, chodziłam nawet do lekarki, która tam pracuje. Ale moja koleżanka rodziła w tym szpitalu w styczniu i powiedziała, żebym zmieniła szpital. Nie chciała zdradzić żadnych szczegółów, ale powiedziała, że drugie dziecko (jeśli się na nie zdecyduje) urodzi napewno w innym szpitalu. Mnóstwo jest subiektywnych opinii na temat różnych szpitali, więc decyzję trzeba podjąć osobiście. Życzę trafnej decyzji.
Pozdrawiam
Monika

kas Dodane ponad rok temu,

Re: który szpital?

Polecam ten wątek
[Zobacz stronę]
pozdrawiam

Kaśka
(16.10.02)

plusza Dodane ponad rok temu,

Re: który szpital?

Ja na poczatku zdecydowana bylam na Karowa, ale z informacji od kolezanek ktore juz rodzily wynika ze Karowa i Zelazna jako najpopularniejsze szpitale najczesciej odsylaja rodzace juz pacjentki do innych szpitali. Po dlugich przemysleniach zdecydowalam sie wiec na Solec. Wyglad samego szpitala moze nie zacheca, ale atmosfera jest ok i z informacji od mojego gina wynika, ze opieka i personel tez satysfakcjonujace. Mam termin na 25.05 wiec juz niedlugo (mam nadzieje) przekonam sie na wlasnej skorze czy to byl dobry wybor.
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: który szpital?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Dzień Matki - co kupujecie dla mamy (i teściowej)?
Czekam na fajne pomysły... Ja mam zamiar zajść dziś do księgani i poszukać jakiegoś poradnika dla babć...
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Czy to może być wina ząbków??
Moja Żabcia od kilku nocy strasznie niespokojnie śpi - stęka,sapie, popłakuje, raz chce smoka, za chwilę go wypluwa i tak w kółko. Teraz doszło prawie całodzienne "uuuuuu", bez ochoty na spanie,
Czytaj dalej