kuchnia z ikea?

no właśnie mam częśc mebli, tyle, że w kolorze, którego już w ikea nie ma. Teraz chce my dokupic górne szafki w kolorze czarnym i się zastanawiam czy można te pozostałe przemalować też na kolor czarny. Wiem, że można zdemontować i zakupić w nowym kolorze ale koszt to ponad 500 zł 🙁
I tak myślę co z tym zrobić? farba, okleina? ma ktoś jakieś doświadczenia?
Bo cała czarna kuchnia strasznie mnie kręci teraz 😀

2 odpowiedzi na pytanie: kuchnia z ikea?

hakami Dodane ponad rok temu,

nie wiem w jakim kolorze masz te dolne fronty ale może jeśli lubisz taki styl to możesz sobie na tych dolnych frontach ponaklejać takie ‘esyfloresy” w kolorze czarnym. Ikea takie miała jakieś motywy kwiatowe. Nie musiałabyś przemalowywać dolnych i koszt na pewno mniejszy.

ciapa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez HaKami:nie wiem w jakim kolorze masz te dolne fronty ale może jeśli lubisz taki styl to możesz sobie na tych dolnych frontach ponaklejać takie ‘esyfloresy” w kolorze czarnym. Ikea takie miała jakieś motywy kwiatowe. Nie musiałabyś przemalowywać dolnych i koszt na pewno mniejszy.

w sumie jest jakas mysl… dzieki

Znasz odpowiedź na pytanie: kuchnia z ikea?

Dodaj komentarz

Odradzam
Nivea Hair Care, Brilliant Brown, Balsam
[B]Nivea Hair Care, Brilliant Brown, Balsam z filtrem UV bez spłukiwania 'Olśniewający brąz'[/B] [IMG]https://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/165/18797.jpg[/IMG] Beznadziejny!!! Ladny zapach, mieni sie swietllistymi drobinkami na dloni. Po uzyciu wlosy staja sie ciezkie, jakby przetluszczone lub zle
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Kinowe pytanie do warszawianek
Jakiś czas temu na KidCo była reklama kina. To było coś więcej niż 3D. Oglądający czuli np.powiew wiatru. Nie potrafię znaleźć stronki. Pomożecie?
Czytaj dalej