Forum: Polecam

"Kudłata" Doroty Berg

Książkę napisała moja koleżanka, wspaniała, cudowna osoba. Pisanie to spełnienie jej marzeń, mocno trzymam za nią kciuki, a im więcej książek sprzeda, tym większa szansa, że dostanie zlecenie na kolejną.

Fragment recenzji:

Antydepresyjna historia o kobiecie w poszukiwaniu normalności.

Biały domek na przedmieściach, w ogródku gromadka szczęśliwych dzieciaków, a przy rozpalonym grillu przystojny mąż wpatrzony z miłością w spełnioną żonę swoich marzeń.
Tak miało być.
Ale los zagrał jej na nosie…

Dogonić szczęście, podnosić się wielokrotnie z kolan, zawsze widzieć światełko w tunelu i nie poddawać się – to historia życia Kudłatej, trzydziestokilkuletniej Matki Polki, która niemal traci nadzieję na prawdziwą miłość i radość życia.

Świat pełen przeciwieństw, smutku i radości, poukładanych i pobałaganionych wartości, wina, łez i śmiechu. Opowieść o tym, jak pogodzić przyjaźń, rodzinę, macierzyństwo i karierę, czyli nasze babskie codziennostki.

Przeszłam w swoim życiu wszystko, co możecie wyczytać w najtańszych gazetach, niedoskonale wybrałam faceta, zbrzydłam, wypiłam morze wina, opłakując błędy życiowe, i oczywiście, jak na Matkę Polkę przystało, mam porządny cellulitis, rozstępy i zmarszczki.
Fragment

Znasz odpowiedź na pytanie: "Kudłata" Doroty Berg

Dodaj komentarz

Polecam
Krzesełko do karmienia
Jakie polecacie krzesełko do karmienia.Ważne żeby sie składało i było bezpieczne, nie było cięzkie, za duze no i w miare niedrogie.Zastanawiałam sie nad krzesełkiem składanym IKEA SPOLING-miał ktos warto zakupic?
Czytaj dalej
Polecam
Cecylka Knedelek, czyli książka kucharska dla dzieci
Fantastyczna ksiazka, przyszla do nas w paczce od babci na marcine urodziny i codziennie ja teraz podczytujemy. swietnie wydana, fajne pomysly na proste dania, ktore z pomoca doroslych moga przygotowac
Czytaj dalej