Kupki? problem :(

Sama nie wiem czy powinnam się martwić więc proszę o radę? Otóż z piątku na sobotę moja córcia dostała gorączki która utrzymywała się całą noc, do tego zrobiła w ciągu dnia dwie kupki nie bardzo żadkie ale nie takie jak na co dzień. W sobotę rano pojechaliśmy na pogotowie i pani doktor zaleciła dietę i leki (smecta, lakcid i przeciwgorączkowo panadol). Dieta trwała prawie trzy dni a gorączki nie było już w niedziele. W poniedziałek jadła już normalnie tyle że nie podawaliśmy jej deserów z surowych owoców tylko te ze słoika i we wtorek zrobiła już normalną kupkę. Ale wczoraj podałam jej deser z normalnych owoców i sok i dziś kupka była niefajna żadsza niż zwykle i o zabarwieniu zielonym. Nie wiem czy to od owoców, gorączki nie ma i zachowuje się normalnie ale trochę się martwię,czy powinnam udać się do lekarza?
proszę o radę i pozdrawiam

2 odpowiedzi na pytanie: Kupki? problem :(

kaamisia Dodane ponad rok temu,

Re: Kupki? problem 🙁

chyba nie ma powodu do niepokoju.Co innego gdybu kupki były naprawdę często, ze śluzem. Czasem po owocach dziecko reaguje w taki sposób. Ja na twoim miejscu podawałabym małej lacidofil-prebiotyk w kapsułkach 2 razy na dobe po poł kapsułki-np do mleka przez jakiś tydz.. to przywroci równowagę jelitom które mogą jeszcze przez jakiś czas wracać do normy. Poza tym dawaj małej tarte jabłko zamiast słoiczków przez kilka dni.
Pozdrowienia

Kamila i Oskar

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Re: Kupki? problem 🙁

Skoro po słoiczkach jest lepiej, to osobiście, na jakiś czas odstawiłabym te zwykłe. Poczekałabym, aż wszystko wróciłoby do normy i z normalnymi ewentualnie spróbowałabym za jakiś czas.

Michaś 09.05.04

Znasz odpowiedź na pytanie: Kupki? problem :(

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Pisanie pod zmienionym nickiem
Ostatnio zauważyłam, że jak któraś z mam ma jakiś prywatny – nazwijmy to problem dotyczący jej osobistego życia i chce się tym problemem podzielić z innymi to zmienia nick. Zaczęłam się
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
chyba jęczmień
Nie wiem czy to jęczmień czy nie, jakaś mała krosteczka na powiece córeczki (ma roczek). Ale nie swedząca, bo córeczka nie trze oczka. Czy to może być jęczmień? Jeśli tak
Czytaj dalej