Kupki przy zupach i sokach

Dziewczyny! Jakie kupki robiły Wasze dzieci 2-3 tyg. po wprowadzeniu soczków i zup? Wiem,że kupki po soczkach mają prawo się rozluźniać ale czy to tak ma się utrzymywać?
Jestem nieco przewrażliwiona na kupowe tematy, bo właściwie przy pierwszym gorszym stolcu włącza mi się w głowie lampka ” nietoleracja kolejnego mleka?!?” (mieliśmy na te tematy dłuższe przeboje z pobytem w szpitalu włącznie).
Dlatego napiszcie proszę jak to było u Was (a raczej u Waszych pociech).
A jak już jesteśmy przy tym rozszerzonym menu to zadam Wam jeszcze jedno pytanie (zadawałam je na Karmieniu ale nie doczekałam się rozjaśniającej mi kwetię odpowiedzi; więc może tu?). Chodzi mi o to czy słoiczek zupki liczycie jako odrębny posiłek, czyli w przeliczeniu dobowym zamiast 1 porcji mleka, czy dajecie ją dodatkowo?
Pozdrawiam- Bratek- Michałowa mama (01.04.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: Kupki przy zupach i sokach

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: Kupki przy zupach i sokach

Nasze kupki sa twarde, ale Oli dostaje sztuczne mleko, mysle ze to tez moze miec jakis zwiazek. Jesli chodzi o podawanie zupki, to na poczatku bylo to dodatkowo, nie rezygnowalam z mleka. Teraz jest to oderebny posilek, ale pod warunkiem ze zje 3/4 lub caly sloik (a powinien juz ponad jeden).

Asia i Oliwierek 14.01.04

bratek Dodane ponad rok temu,

Re: Kupki przy zupach i sokach

Misiek też na sztucznym. Je Bebilon niskolaktozowy.

Pozdrawiam- Bratek Michałowa mama (01.04.2004)

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: Kupki przy zupach i sokach

U nas kupki wręcz odwrotnmie – od razu zrobiły się “dorosłe”.
Po tygodniu prób Milunia wpyliła cały słoiczek i od tej pory zaczełam to traktowac jako oddzielny posiłek zamiast jednego mleka.

Usianka i Emilka (4.XI.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Kupki przy zupach i sokach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy też tak uważacie?
Czy nie myślicie, że w czasie wakacji tereny przedszkoli mogłyby być udostępniane dla rodziców z dziećmi? Zastanawiam się dlaczego tak nie jest (przynajmniej w Warszawie). Ja byłabym skłonna nawet zapłacić
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
opinie na temat dr Włocha z Katowic?
Chciałabym zapytać czy któraś z mam lub przyszłych mam miała prowadzoną ciążę przez dr Włocha z kliniki z Katowic?czy jesteście zadowolone?Czy dbał o wszystko,robił USG (z tego co wiem w
Czytaj dalej