kupki

Jestem młodą mamą. Moja córeczka (4 m-ce) robiła zawsze kupki żółte o dosyć rzadkiej konsystencji. Natomiast od ok. miesiąca jej kupki (w tym samym kolorze) są wodniste, czasami z pianą. Ostatnio podałam jej zupkę – kupka była o konsystencji zupki. Czy to normalne?

2 odpowiedzi na pytanie: kupki

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: kupki

Tak. Po zupkach mogą być (tak jak mojej Ewci twarde,z nie strawionymi resztkami kolor w zależności od koloru jedzonka ale jak chcesz by były twardsze to daj jej deser marchwiowy a jak ma zatwardzenia to jabłuszka lud jagody pozdrowienia ach i są bardzooooooo śmierdzace.

ankalenka Dodane ponad rok temu,

Re: kupki

wodniste mogą być ale z pianą?.. czy nie za wcześnie na zupki? 4 miesięczne dziecko, jeśli nie jest karmione piersią może dostawać kleik ryżowy lub kukurydziany, rozcieńczony wodą sok jabłkowy lub później niewielkie ilości jabłek ze słoika. zupki wprowadza się później, gdy na powyżej wymienione jedzenie reakcja jest dobra. ja bym skonsultowała się z pediatrą.

Znasz odpowiedź na pytanie: kupki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Rozmiary dzidziusia
Czy w badaniu USG mozliwe są miesięczne odchylenia czasu porodu dla różnych metod (pomiarów dzidziusia) Czy u Was tez może była taka sytuacja - Zaniepokojony przyszły ojciec
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
twardy brzuszek
Mam kłopot z brzuszkiem , który jest tak twardy, tak że aż boli. Czy któraś z Was to miała?. Ja na początku ciąży też odczuwałam dyskomfort z tego powodu, ale
Czytaj dalej