Kupowałyście meble przez allegro?

Jak pisałam w miom wcześniejszym poscie chce kupić narożnik i upatrzyłam sobie fajny na allegro, tylko, ze firma znajduje się daleko i nie możliwości obejrzenia tego mebelka. Firma chce przysłac mi próbki materialów. Czy któraś z was tak kupiła jakiś mebel?

Mateuszek

6 odpowiedzi na pytanie: Kupowałyście meble przez allegro?

awkaminska Dodane ponad rok temu,

Re: Kupowałyście meble przez allegro?

ja kupowałam łóżko półpiętrowe dla Kamili ale to był nowy zakupo od producenta….

jeśli coś tam widzisz na allegro i to ma być do pokoju takiego dziennego to bym najpierw poszukała w W-wie pchoćby po to by pomacać i kupić to samo wia internet…. jeśli nie będziesz w stanei znależć czegoś tego producenta w W-wie to wyślij zapytania via alegro do ludzi, którzy u niego już to kupowali zapytaj o opinie i nawet o zdjęcia w naturze (ja tak robiłam przed kupnem i do mnie też tak ludzie wysyłąją zapytania często)

.. też mi się podobają narożniki ale mój pokój jest za wąski zato upatrzyłam sobie sofkę w Emilil na Cybernetyki (olbrzymi wybór mebli) znalazłam producenta [Zobacz stronę] (ta co mi się podoba to Walles i jest ciemniejsza) producent niesprzedaje bezpośrednio ale przynajmniej wiem że hocker dostanę a niewidziałam go w sklepach (ja tym hockerem chcę sobie zrekompensowac brak możliwości wstawienia narożnika)… nie wiem z której strony W-wy mieszaksz np. du? wybór jest w Regułach, dużo w Agatce (okolice Okęcia)… ja najpierw patrzę w necie a potem dopiero jeżdzę.. (teraz to już jestem zdecydowana na daną kanapę to zostało mi tylko obdzwonić pośredników pytając o ceny i pojechać, jescze raz poacać i zamówić namiejscu…) życzę powodzenia w wszukaniu mebli

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: Kupowałyście meble przez allegro?

ja sprzedałam meble przez allegro- i koleś zachwycony 😀

magda z mlodymi

aniaos Dodane ponad rok temu,

Re: Kupowałyście meble przez allegro?

ja kupilam wlasnie 2 kanapy – mialam je upatrzone w voxie od pol roku – na cale szczescie w moim miescie kanap zabraklo, u producenta czas oczekiwania 8 tygodni,a ana allegro dostepne byly akurat 2 i od reki! ustallilam jednak ze sprzdajacym wszystko dokladnie – jaki producent, jaki numer koloru, etc. wszystko zgadzalo sie idealnie, kanapy odebralam wlasnym transportem, byly fabrycznie zapakowane, z wszystymi metkami producenta, z faktura. placilam przy odbiorze.

ania i makary 🙂

pati7 Dodane ponad rok temu,

Re: Kupowałyście meble przez allegro?

Ja chce kupic nowy naroznik i jeżdziałm troche po sklepach w Wawie, ale nic ciekawego nie wpadło mi w oko tz. costm wymysliłam sobie w głowie i teraz takiego szukam, a własnie dokładnie taki jest na allegro (nowy od producenta).
W emilli nic nie kupie, bo jak pisałam w innym poście mam złe doswiadczenie z nimi.
Mi się podba taki [Zobacz stronę] i w tej cenie nie moge nic znaleźść. Chyba zaryzykuje i kupie, bo jest naprawde tani. Wcześniej miałam zamówiony skórzany w Emilii i to za ponad dwa razy więcej pieniązków. Zobacze jakie próbki mi przyślą materiałów.
Dzięki za pomoc

Mateuszek

awkaminska Dodane ponad rok temu,

Re: Kupowałyście meble przez allegro?

rozumiem Cie.. wszytko rzecz gustu jak ejst coś modne to akurat nic innego już nie ma tylko wszytsko w jednym stylu buuu.. daletego ja najpier w necie oglądam a potem szukam tego w sklepach.. uf jak dobrze że mama już to co się podoba. ale jak obmierzyłam to okazuj się że mi się 2 fotele neimieszcą….. ale za to jak spytałąm producenta to okazuje śie że mają fajny hocker taki 83 x83… (w sklepach go niemieli)

ja fajny skórzany komplet na aalegro widziałąm od producenta ale się jakoś boję… choć meble (komplety do 3 pokoi i za 15000!!! zamawaim u faceta, którego wyroby tylko na allegro i w nwcie widziałam i jak przyjechał brać wymiary to przywióxł pierwszą zsafunię by śmy widzieli jak robi to się te w sklepach do pięt jej niedorastają jakością wykonania)

… zastanwiam się czy móże za dodtkową opłątą ten producent mógł by nie przez jakiegoś przewożnika ale osobiści być przy przywozie tej kanapy co C się podoba?? wtedy mogłą byś gdyby było coś neitak pokazac mu co jest według Cibie be???? ja w 1tych 15.000 100 dopłącam za to że mi przyjechał pomierzyć i że przywiezie te meble sam z ekipą i że poskręcają i poustwiają…

ps moja rada jak wklejasz adresik rób tak że wpisujesz url i /url w kwadratowych nawiasach [Zobacz stronę] łądny ten mebelek i cena rzeczywiście rewelacynja, móże za tyle to nie strach zaryzykować.. myślę że zapytaj o mebel tych co już kupili go od niego , mi się w podobnym stylu skórzane podobały ale nie chcę czarnej a jasnej się boję…

Dodane ponad rok temu,

Re: Kupowałyście meble przez allegro?

ja wlaśnie mysle nad zakupem biurka stołu- mam upatrzone od producenta na all, jak zgodzi się wysłać jakąś próbkę okleiny i będzie pasowała to kupię.

Znasz odpowiedź na pytanie: Kupowałyście meble przez allegro?

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
czy candida może powracać co 3 tyg z gorączką 40?
zaczęłam czytać o candida i coś mi tu się składa w całość... wiecie coś więcej o tym?Objawy? papuch [img]https://i166.photobucket.com/albums/u103/fpmuzyka/basiajasliving.jpg[/img]
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
wyprawka przedszkolaka
moja panna zdała do grupy II czyli do 4-5 latków kilka dni temu dostałam listę z wyprawką: 1 blok techniczny duży z kolorowymi kartkami 1 blok techniczny mały z kolorowymi kartkami 1 blok
Czytaj dalej