kurs – pielęgniarki środowiskowej

Nie wiecie gdzie można zrobić jakiś kurs na pielęgniarke środowiskową ? moja znajoma dostała ultimatum: albo coś takiego skończy albo ma sobie szukać pracy …..

[obrazek][/obrazek]
Ewa i Patrysia 2,5 latka 😉

2 odpowiedzi na pytanie: kurs – pielęgniarki środowiskowej

Dodane ponad rok temu,

Re: kurs – pielęgniarki środowiskowej

Wszelkie kursy dla pielegniarek organizują izby pielegniarskie i tam można sie dowiadywać, kiedy dany kurs się rozpoczyna, ile kosztuje i czy jest miożliwość dofinansowania z izb. Bo niestety słono każą sobie płacić za wiedzę i jeśli zakład pracy nie sponsoruje nauki to jest to nie mały wydatek.
pozdrawiam,

Aśka i Kinga (ur.2002)

matylda1987 Dodane ponad rok temu,

Odświeżam temat, chciałabym zapytać czy któraś z Was (albo znajomych) robiła już dodatkowe kursy w tej szkole [Zobacz stronę] ?
Jestem już 2 lata po studiach i stwierdziłam, że trzeba by się dokształcić jakoś, chcę się ciągle rozwijać. Może wiecie coś na ich temat? Słyszałam, że dobra szkoła, ciekawe kursy i dobrze przygotowane, jednak nadal mam wątpliwości.

Znasz odpowiedź na pytanie: kurs – pielęgniarki środowiskowej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
100 Lat dla Łukasza Cat
Gorace życzonka urodzinowe dla Łukasza, wyrastaj na dalej na wspaniałą pociechę rodziców, na wspaniałego starszego bracieszka Karolinki Wszystkiego dobrego życzą Ania i Mati Ania i Mati 19.04.04 [img]http://i4.photobucket.com/albums/y120/miciu10/Matys1.jpg[/img]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Cytomegalia i listerioza
Mam pytanie jestem w 11 tyg ciąży. Ginekolog nie kazał mi robić testu na cytomegalię i listeriozę, ale czytałam w internecie, że te badania należą do koniecznych czy powinnam je
Czytaj dalej