kwasno i mdło – co radzicie?

Czy któras z Was miała może dolegliwosci typu: kwasno w ustach po zjedzeniu niektórych potraw? Własciwie to cokolwiek nie zjem (słodkie, niektóre owoce, pieczywo) robi mi sie mdło i kwasno i tak własciwie od 6 tygodnia (a jestem w 11), a z drugiej strony jedyną metodą na to jaką znalazłam, to przegryzienie czegos i koło sie zamyka….Więc jem i jest mi okropnie niedobrze (na szczęscie z wagą nie mam problemów), może jest na to inna rada?

3 odpowiedzi na pytanie: kwasno i mdło – co radzicie?

dna Dodane ponad rok temu,

Re: kwasno i mdło – co radzicie?

to na pewno zgaga.. Tez to mialam i gin przypisal mi fajny syropek na to (Gelatum Aluminii Phosphorici). U mnie podzialalo. Unikaj slodyczy, po tym zgaga jest jeszcze wieksza.

Dana&Dominik(13.09.03)

agmag Dodane ponad rok temu,

Re: kwasno i mdło – co radzicie?

Ja zapijałam wszystko dużymi ilościami mineralnej niegazowanej, albo małymi ilościami pepsi / coli. W ogóle nie mogłam jeść nic słodkiego, wtedy było OK.
A tak w ogóle, to zaraz problemy gastryczne miną – już niedługo 4 m-c. Trzymaj się.

Agnieszka, Hubi 2l., Córcia 29.11.

alex Dodane ponad rok temu,

Re: kwasno i mdło – co radzicie?

Ja do końca 4 miesiąca non stop wymiotowałam ok. 6 razy dziennie!!!! Nie mogłam nic jeść nawet pić-spalam z miską przy buzi, byłam 4 razy w szpitalu, gzie poili mnie kroplówkami. Teraz jestem już w 18 tygodniu i wymioty minęły jest mi jeszcze trochę niedobrze ale w porównaniu do tego co przeszłam to luksus. Więc głowa do góry nie masz jeszcze tak najgorzej.
pozdrawiam
alex+marceli

Znasz odpowiedź na pytanie: kwasno i mdło – co radzicie?

Dodaj komentarz

Dla starających się
USG i obserwacje
Witajcie wszystkie miłe kobitki!! Nie wiem czy mnie pamietacie, jestem tu dość nowa-w ramach małego przypomnienia: Marzena, lat 27, cięza obumarła 23.IX.2002, starajaca się od maja br. o dzidzię. Jutro wybieram się
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
PISK OPON
Poszłam wczoraj z Zuzanką na spacer. Mieszkam przy bardzo ruchliwej ulicy. Chcę przejść na jednej z wielu bocznych uliczek na drugą stronę, więc stoję i stoję, w końcu jakiś pan
Czytaj dalej