Forum: Adopcja

Kwestionariusz wywiadu o adopcji, potrzebna pomoc!!!

Witam, zwracam się do Pań, które zaadoptowały dziecko z prośbą o pomoc. Piszę pracę licencjacką na temat sytuacji dziecka w rodzinie adopcyjnej. Moimi głównymi respondentami są rodzice adopcyjni, ale trudno mi dotrzeć do tych, którzy dopiero od niedawna mają dziecko w domu. Wystarczy odpowiedzieć na pytania z kwestionariusza. Badanie jest anonimowe. Jeśli któraś z Pań, będzie chętna mi pomóc, proszę o zgłoszenie się do mnie, żebym mailowo mogła wysłać kwestionariusz wywiadu.

2 odpowiedzi na pytanie: Kwestionariusz wywiadu o adopcji, potrzebna pomoc!!!

sxandyzoe Dodane ponad rok temu,

Chcę, żeby wiedziało o tym od początku, tak aby to było dla niego naturalne. Nie zamierzam robić z tego wielkiego halo. Po prostu dziecko wie, a z czasem będzie coraz więcej rozumiało.

desero Dodane ponad rok temu,

pomoc prawana jest obowiazkowa w takich sytuacjach

Znasz odpowiedź na pytanie: Kwestionariusz wywiadu o adopcji, potrzebna pomoc!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
badanie pierwiastkowe włosa
robił ktoś to badanie ? Chciałabym je zrobić synowi,ale narazie czekam aż trochę włosy podrosną,bo się kwalifikujemy ze względu na jego trawienie,zachowanie i podejrzenia niektórych lekarzy:) więc chciałabym zapytać czy ktoś
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Książeczka-zdejmowanka dla Piotrusia
Zachęcona przez piękną książeczka mamy Tigry: [URL]http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?t=219964[/URL] tez zrobilam podobną dla Piotrusia. Jest mniejsza (cierpliwości brakło:Wstyd:) i troche prostsza - "pod" Piotrusia Stronice będą luzem, bo mały dzikus się rozprasza.
Czytaj dalej