Forum: Karmienie

Lakomczuch???

Mam z moja Julcia taki problem. Podczas prawie kazdego karmiania zaksztusza sie do tego stopnia ze sinieja jej usta, robi sie cala czerwona. Kiedy dochodzi do siebie zzaczyna pic, ale najwyrazniej jest przestraszona i zmeczona bo zasypia i budzi sie gwaltownie po kilku minutach. Nie wie co to moze byc. Czy moze ma zla pozycje w czasie karmienia? A moze ma problemy z polykaniem?
Poradzicie co moge z tym zrobic? Przyznam ze strasznie sie boje kiedy ona sie zaksztusi…

Agnieszka i Julia (17.03.03)

4 odpowiedzi na pytanie: Lakomczuch???

Dodane ponad rok temu,

Re: Lakomczuch???

Koniecznie pokaż to lekarzowi, a przy okazji poczytaj post “Wiotkość kratani, brr…” na “Mam z dzieckiem taki problem”. Miejmy nadzieję, że to nie to, ale lepiej chuchać na zimne.
Pozdrawiam,
Ewa

kajda Dodane ponad rok temu,

Re: Lakomczuch???

To niekoniecznie coś strasznego. Może po prostu masz za silny odruch oksyctycynowy? Moja mała też tak szybko i gwałtownie pije, że się krztusi. Spróbuj “odłączyć” ją na chwilę w momencie gdy czujesz, że mleko zaczyna gwałtownie płynąć. Jeśli sika strumieniem, możesz podstawić miseczkę i wykorzystać mleko póżniej. Znowu przystawiasz ją gdy mleko zaczyna tylko kapać. Powodzenia i daj znać czy pomogło!

Pozdrowienia

Kasia i Melissa – 3 miesiące

gusiek Dodane ponad rok temu,

Re: Lakomczuch???

Oj, dzieki! Juz sie strachu najdlam i mialam nocke z glowy po przeczytaniu postu o wiotkiej krtani. Cala noc tylko nasluchiwalam czy wszystko ok. Sprobuje tak zrobic jak mi poradzilas.
Pozdrawiam!

Agnieszka i Julia (17.03.03)

szaszka Dodane ponad rok temu,

Re: Lakomczuch???

Polecam pozycję dziecko na lub raczej nad cyckiem, a nie cycek nad dzieckiem. najpierw włóż piers do mordki, potem połóż sie na plecach z głowa podpartą wyżej, w ten sposób malutka będzie nad cyckiem. Możesz o tym przeczytać na [Zobacz stronę]

szaszka i Julcia z czarną czuprynką,
która przyszła na świat 02.03.03

Znasz odpowiedź na pytanie: Lakomczuch???

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
znieczulenie porodu - za i przeciw
Znalazłam takA stronę o znieczuleniu zewnątrzoponowym: [url]www.znieczulenie-porodu.pl[/url] (polecam zwłaszcza artykuł pt: "O znieczuleniu w internecie").Robił ją anastazjolog, więc generalnie podkreśla plusy tego znieczulenia. Ciekawa jestem co Wy o tym sądzicie?
Czytaj dalej
Dla starających się
34 dniowy cykl
Cześć koleżaneczki Wszystkie mówicie na forum o cyklach ok 28-30 dniowych. A ja mam pytanie : czy ja jestem jakaś inna czy coś jest nie tak bo ja mam cykl 34-35
Czytaj dalej