Lea-to do Ciebie

Chciałam ci to napisać na prywatnej, ale… Nie umiem (hi,hi).Kiedyś pisałaś o stażu dla nauczycielek.Dzisiaj dostałam ze szkoły pisemko, które może i Ciebie zainteresuje
Dyrekcja……informuje, że w związku z łączną nieobecnością w pracy w okresie odbywania stażu na n-la mianowanego wynoszącą dłużej niż 3 mieś. z mocy art.9 d ust.3 Karty Nauczyciela następuje przerwa w stażu z dniem, 29.01.03
po ustaniu przyczyny przerwy w stażu może pani złożyć wniosek o jego kontynuację.W przypadku złożenia wniosku w terminie 6miesięcy od dnia przerwania stażu, do wymaganego okresu stażu zalicza się okres stażu odbytego przed przerwą z wyłączeniem okresu nieobecności.W razie złożenia wniosku po upływie 6 mieś. od dnia przerwania stażu, n-l zobowiązany jest odbyć staż ponownie w pełnym wymiarze.

Czyli nie jest tak żle jak myślałam, bo mi się wydawało, że jeśli będę miała przerwę dłuższą niż 3 mieś. to będę musiała wszystko zaczynać odnowa.
Pozdrawiam-rita25 (14.07.2003)

2 odpowiedzi na pytanie: Lea-to do Ciebie

mala103 Dodane ponad rok temu,

Re: Lea-to do Ciebie

Cześć to my wiedziałyśmy z leą od początku że tak jest ale kwestia jest taka czy w trakcie składania podania trzeba pracować czy też wystarczy dostarczy podanie nie będąc w pracy tzn.będąc akurat na urlopie macierzyńskim.

ania i bobasek (15.02.2003)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Lea-to do Ciebie

Dziękuję Rito 🙂
Moja szkoła jest do d… przepraszam, ale tak jest i umnie nikt tego nie pilnuje oprócz mnie samej, a sam dyrektor kazał mi przyjsc do pracy dzien przed porodem (hahahahahha ja nawet u lekarza do gabinetu ledwo weszlam a mam isc do pracy i jeszcze wiedziec, kiedy urodzę.. no no no ), bo inaczej mi podania nie chce przyjąc. O tym, o czym piszesz, wiem, al emimo to ślicznie dziękuje za pamięć, bardzo mi miło z tego powodu 🙂 Staż przerwał mi się w grudniu, biorę wczesniejszy macierzynski i nie przekrocze 6 miesiecy zwolnienia, choć wg moze ono trwac nawet 9 miesiecy, ale nikt mi w szkole nie wierzy (prosty rachunek: 3 miesiace do przerwania plus 6 miesiecy czasu na podanie = 9 miesiecy).
Wiem, ze wystarczy złozyc podanie, problem w tym, ze nie bardzo chcą mi je przyjąć…
Skąd jestes, Rito? Z jakiego województwa? Może Twoje kuratorium jest normalniejsze jakies czy co?
Jeszcze raz ślicznie dziękuję za pamięć… Żeby tak własna dyrekcja o mnie pamiętała jak dziewczyny na forum… ech…

Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Lea-to do Ciebie

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Sama pije z kubka :-))
Wyobraźcie sobie - w sobotę Natusia wzięła sobie sama ze stolika niekapek z herbatką i - napiła się ! Odtąd kładę kubek w zasięgu Jej ręki i radzi sobie sama.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
LEZE PLACKIEM :-(
No wlasnie leze plackiem bo od dzis wieczorem dopadla mnie grypka, rano obudzilam sie ze strasznym bolem glowy, chce wstac a nie moge moje cialo odmawia mi posluszenstwa, kreci mi
Czytaj dalej