lek a karmienie piersia…

bylam w aptece i kupilam krem na opryszczke HASOCOVIR to polski odpowiednik zowiraxu..i pisz tam ze w przypadku karmienie piersia nie nalezy go stosowac nie pisza natomiast dlaczego..(zewzgeledu na brak badan na ludziach) i nalezy zasiegnac rady lekarza…ja karmie czasami raz dzinnnie czasem wcale…. Nie wiem teraz czy moge go urzyc…jak myslicie?

ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

3 odpowiedzi na pytanie: lek a karmienie piersia…

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: lek a karmienie piersia…

Zapytaj lekarza, ale jak tak rzadko karmisz to nic złego nie powinno się stać… A skład czytałaś?

Niewyspana Julka, mama 5 miesięcznego chyba ząbkującego Karolka

Dodane ponad rok temu,

HASCOVIR do czarnej

subst. aktywna to Aciclovir. Może być stosowany nie tylko miejscowo, ale także ogólnie, np. w zakażeniach wirusem opryszczki, półpaśćca, ospy wietrzne, wtedy podawany jest dożylnie lub doustnie. I tej drogi dotyczą głównie przeciwskazania, jakim jest karmienie piersią.
Tak więc miejscowo, czyli na usta można jak najbardziej zastosować. Poza tym zmniejszasz w ten sposób możliwość zarażenia Ewci.

Pozdrawiam

Ewa i synuś
termin 2.12.2002

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: HASCOVIR do czarnej

dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ide smarowac….

ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

Znasz odpowiedź na pytanie: lek a karmienie piersia…

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
test
Czy jest sens robić test ciążowy w 11 dni po owulacji (26 dc)? Boję się, że nawet jeśli wyjdzie pozytywnie, to sytyacja może się jeszcze zmienić, miesiączkę mam zwykle po
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
co dalej??
w 12 tygoniu ciąży nastąpiło poronienie. lekarze stwierdzili że przyczyną jest choroba odzwierzęca. mam pytanie czy jeśli zajdę w ciążę to czy nadal istnieje jakieś ryzyko z tego tytułu. czy
Czytaj dalej