Lekarz do porodu

Pozwalam sobie zamieścić tu takiego posta, bo wiem, że właśnie to forum okupują już mamusie które rodziły
Mam pytanie do tych co rodziły z własnym lekarzem. Mój ginio powiedział mi, że jak tylko bedę chciała, to na pewno przyjedzie do mnie do porodu. Ale zastanawia mnie fakt, co tak naprawdę lekarz robi przy porodzie własnej pacjentki, czy to nie jest tak, że on po prostu gdzieś tam jest, a i tak rodzącą zajmują się położne. Czy taki lekarz ma w ogóle jakiś swój wkład w I faze porodu? Chciałabym wiedzieć za co miałabym płacić.

Iwcia i Laura (28.04.)

1 odpowiedzi na pytanie: Lekarz do porodu

izolda Dodane ponad rok temu,

Re: Lekarz do porodu

W I fazę raczej nie ma aktywnego wkładu (chyba,że Ci pomasuje szyjkę, co zreszta polożne też robią). Mój zaglądał co jakis czas na zasadzie sprawdzenia czy wszystko jest ok. Natomiast był przy całej II i III fazie. Nacinał mi krocze a potem fastrygował. Ale psychicznie było mi dobrze majac świadomość,że on jest obok od poczatku do końca.
A i tu niespodzianka: mój lekarz przyjeżdża do porodu każdej swojej pacjentki i nie bierze za to kasy….

Izolda i Agatka (26.02.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Lekarz do porodu

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
mam już dość:(
Jestem w 6 miesiącu ciąży. Miałam nadzieję, że dziecko pomoże mojemu małżeństwu,ale okazuje się,że się myliłam. Mój mąż owszem,stara się,ale tylko o pieniądze,nawet ze mną nie śpi,czuje się jak trędowata.
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
Nasza kochana Redakcja
Odkąd dowiedziałam się, że nasza Szanowna Redakcja jest jednoosobowa, na dodatek mamą 7-miesięcznego dzieciaczka tak się zastanawiam, jak ona może żyć bez czynnego uczestnictwa na forum. ja kompletnie uzależniona będąc
Czytaj dalej