Forum: Polecam

LEKARZA!!!!!!!!!!!!

Potrzebuję lekarza! Porządnego, normalnego, cierpliwego, który się mną zajmie, rozwieje wszystkie wątpliwości, a nie spławi mnie po pięciu minutach. No i nie weżmie 120 zł za wizytę…Jestem w szóstym tygodniu ciąży. Chciałabym chodzić na wizyty z meżem, ale lekarze nie są zbyt przychylnie do tego nastawieni. Pomóżcie mi! Mieszkam w Łodzi.

4 odpowiedzi na pytanie: LEKARZA!!!!!!!!!!!!

paulinac Dodane ponad rok temu,

Re: LEKARZA!!!!!!!!!!!!

Ja mam dobrego lekarza, tylko ma jeden minus jest trochę mało mówny. Na każde nasze pytanie odpowie szczegółowo, ale trzeba pytać. Chodczę do niego z mężusiem od samego początku. Ma USG w gabinecie i wykonuje badanie (krótkie ok 5 min) przy każdej wizycie- my za każdym razem nagrywamy na video, na początku drukował zdjęcia :-))
Wizyta u niego kosztuje 70 zł (bez dodatkowych opłat za USG). Przyjmuje na Widzewie jakby co to daj znać podam ci namiary.

Paulina i Majeczka 9.X

ewuna Dodane ponad rok temu,

Re: LEKARZA!!!!!!!!!!!!

Będę bardzo wdzięczna za informację. Masz śliczny brzuszek, ja już nie mogę się doczekać kiedy będę taki miała. Pozdrawiam serdecznie, powodzenia! Ewa.

paulinac Dodane ponad rok temu,

Re: LEKARZA!!!!!!!!!!!!

Z tym brzuszkiem niedługo się pożegnam, Nasza malutka Majeczka pcha się na świat. Dziś byliśmy u lekarza który powiedział, że według niego to wciągu tygodnia powinnam urodzić :-)))))))
Zbigniew Szalczyński
Tansmana 9 m.9
673 92 73
przyjmusie codziennie od 8-13 i od 13-18

Paulina i Majeczka 9.X

ewuna Dodane ponad rok temu,

Re: LEKARZA!!!!!!!!!!!!

Dziękuję za kontakt. Życzę Wam powodzenia i wszystkiego najlepszego. Pozdrowienia! Ewa

Znasz odpowiedź na pytanie: LEKARZA!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Polecam
sklepy internetowe
Polecam sklepy: [url]www.bebefield.pl[/url] [url]https://maternity.miloha.pl[/url] Sprawdzone osobiście. Sklepy działają a ciuszki bardzo fajne i stosunkowo niedrogie. Agusia ze styczniowym Bąbelkiem
Czytaj dalej
Karmienie
Brodawki - karmienie?...
Od wczoraj czuje dziwne odretwienie twardnienie brodawek, co to moze byc? Dodam ze z przystawianiem do piersi nie mam problemu, maly sie najada, a moja laktacja sie unormowala. Mialam nocne
Czytaj dalej