Leukocyty w moczu

cześć dziewczyny !!!

Odebrałam wyniki moczu i mam dużo za dużo leukocytów w moczu, bo norma jest do 10, a ja mam 30 !!!!
Czy też miałyscie podobny problem? Jakie leki Wam lekarz zapisał? Mi lekarka zapisała Munoral (czy jakoś tak) – to się rozpuszcza w szklance wody i pije. Tylko jedna kuracja, ale to kosztuje prawie 50 zł !!!!!!!!!

Marta + Daria 22.04.2005

2 odpowiedzi na pytanie: Leukocyty w moczu

aruga Dodane ponad rok temu,

Re: Leukocyty w moczu

O rany ale pojechała ta lekarka!!!
Ja nie miałam jeszcze problemów z pęcherzem, ale wszystkie koleżanki brały Urosept z powodzeniem. Z pewnością jego cena to ułamek ceny tego leku o którym piszesz.
Ale cóż ja lekarzem nie jestem.

marta-ruda Dodane ponad rok temu,

Re: Leukocyty w moczu

Ufffffff……….dzięki za odpowiedź, bo ja właśnie będę brać ten Urosept. Jjuż raz w ciaży miałam takie dolegliwości i lekarka mi to właśnie przepisała. Faktycznie, cena tych ziołowych tabletek jest nieporównywalnie niska do tego leku który mi zapisała wczesniej.

dziękii

Marta + Daria 22.04.2005

Znasz odpowiedź na pytanie: Leukocyty w moczu

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
IWOSTIN - używacie?
Dziewczyny, czy któraś z Was używała lub używa kosmetyki firmy IWOSTIN? Lekarz dermatolog bardzo mi polecał te kosmetyki, mówiąc że są porównywalne do VICHY czy LaRoche. Proszę o opinie. Pozdrawiam Ewa
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
nieszczęscia chodzą parami:((
ech musze sie wyżalic bo znowu kłopoty, kłopoty i jeszcze raz kłopoty.... -skręciłam noge, laże w bandażu ale coraz bardziej mi puchnie wiec chyba muszę isć do lekarza. -Gośka znów ma fazę
Czytaj dalej