liszajki

Moja niunia ma na łokciu coś w rodzaju liszajów – rakie stwardnienie skórki, kilka plamek. Czym to smarować, czy iść do lekarza i skąd to się wzięło?!

cszynka i Olcia (06.01.2003

6 odpowiedzi na pytanie: liszajki

gosiar Dodane ponad rok temu,

Re: liszajki

idz do lekarza! u nas był to jeden z objawów alergii – pojawialy sie na łokciach, udach, rączkach. Kąpałam go w Balneum Hermal i zeszło ale równocześnie stosowałam dietę bezmleczną i w sumie nie wiem od czego zeszło.

Gosia i Michałek (6msc i 1/3)

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: liszajki

Dzięki. A długo się to utrzymywało? W czwartek idziemy na szczepienie. Nie wiem, czy iść z tym jutro, czy nie zaszkodzi poczekać do czwartku.

cszynka i Olcia (06.01.2003

gosiar Dodane ponad rok temu,

Re: liszajki

No o ile pamiętam to około 2 tygodni zanim zeszło.

Gosia i Michałek (6msc i 1/3)

zabka Dodane ponad rok temu,

Re: liszajki

Idź koniecznie, u nas rozpoczęła się w ten sposób alergia. Pojawiły się liszaje na nogach. Na początek dostaliśmy maść cynkową robioną na zamówienie i krem: lipobaza (ale Miki na ten ten krem miał uczulenie) i teraz smaruję go kremem: Exomega firmy A-derma (trudno dostępny w aptekach i drogi, ale za to jaki skuteczny) Stosuje się go przy atopowym zapaleniu skóry z którym walczymy, ale myślę że skutecznie. I oczywiście ja mam bardzo duża dietę.

Pozdrawiam
Żabka i Mikołaj (13.02.2003)

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: liszajki

Byłyśmy u lekarza. To faktycznie uczulenie. Oleńka dostała 2 maści: Cutivate i Clotrimazolum. No i poszukujemy w mojej diecie czegoś co mogłoby ją uczulić. Namierzyłam gruszkę. To jedynie ona była nowa w mojej diecie. Reszta się raczej nie zmieniała. A może tak być, że uczula ją teraz coś, co wcześniej nie uczulało?

cszynka i Olcia (4 miesiące)

gosiar Dodane ponad rok temu,

Re: liszajki

tak. Ja na początku jadłam ser, jegurty i nic sie nie działo dopiero w 3 miesiącu okazało się ze to od mleka

Gosia i Michałek (6msc i 1/3)

Znasz odpowiedź na pytanie: liszajki

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Do Sroczki, Usianki i Eris...
Od dziś jestem na zwolnieniu do końca tygodnia. Będę miała ograniczony dostęp do Internetu. Podałyście Swoje numery na GG. Postaram się zagadać jak tylko mi się uda. Pozdrawiam Kamelia i Junior
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
co mam zrobić z kotem?
Dziewczyny, okociła mi się w domu kotka, taka podwórkowa przybłęda. Ma 4 śliczne kociaczki, ale nie mogę ich trzymać w domu. Od paru godzin walczymy z mężem i przenosimy te
Czytaj dalej