Logistyka prezentów, Aniołek i przedszkolaki…

Dziewczyny!!!

Szybka porada – normalnie przynosi prezenty pod choinkę Aniołek (wiem, wiem, pomińmy różnice terytorialne ;)) i zazwyczaj jest tak, że wypatruje się Gwiazdki, a w tym czasie – rodzic myk – same wiecie….
Ale mam problem, w tym roku Wigilia jest u nas, i mam strasznie duzo prezentów zdeponowanych w garderobie (cała rodzina juz je zwiozła), my je mamy tylko podłożyć pod choinkę. Boję się, że zawalę i dzieci (nawet przytrzymywane w innym pokoju przez tatę) przyłapią mnie na transporcie paczek. Mam alternatywę podłozyć je na spokojnie teraz – ma to dwa minusy – runie mit Aniołka przylatującego przed Wigilią – jak zaświeci się pierwsza gwiazdka (nie chcę im tego odbierac) oraz pewnie wywoła stres oglądaniem caly dzień mnóstwa paczek bez możliwości ich otwarcia do wieczora (3- i 4-latek raczej ma marną cierpliwość…).
Co byście zrobiły – ryzykowały dekonspirację czy podkładały teraz z wszystkimi tego konsekwencjami??

PS. jest tu jakis psycholog dziecięcy? 😉 co uczyni większą szkodę w małych serduszkach?? No chyba, że w przypadku dekonspiracji zwalę wszystko na Aniołka, i powiem, że nie trafił pod choinkę 😉

7 odpowiedzi na pytanie: Logistyka prezentów, Aniołek i przedszkolaki…

lilavati Dodane ponad rok temu,

Zabrała bym na wieczorny spacer w celu szukania aniołka – w tym czasie sama wiesz…

asik Dodane ponad rok temu,

Ja bym podłożyła jutro jak zaświeci pierwsza gwiazdka. Zawsze można wytłumaczyć, że Aniołek ma dużo prezentów dla wielu dzieciaków i się bardzo spieszył w dalszą drogę i mu się trochę nie wcelowało pod choinkę.

devilry Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ania_st:Zabrała bym na wieczorny spacer w celu szukania aniołka – w tym czasie sama wiesz…

Super pomysl 🙂 Przejscie dookola domu/bloku w poszukiwaniu Aniołka 🙂 10 min i po sprawie 🙂

lea Dodane ponad rok temu,

Spacer – swietny pomysl.
I wiecej niz jedna osoba do pilnowania dzieci, ktore nie maja zobaczyc, jak wyglada aniolek 😉

asik Dodane ponad rok temu,

Julka po wizycie Mikołaja stwierdziła, że ten Mikołaj był chyba przebrany, bo nie miał mikołajowych butów tylko klapki (hihi dziadkowi się nie chciało butów zmieniać). Ale zrozumiała, że w Wigilię Mikołaj ma dużo domów do odwiedzenia i potrzebuje pomocników. Za to Mikołaj który był kilka dni temu w przedszkolu to był prawdziwy.

izulka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Devilry:Super pomysl 🙂 Przejscie dookola domu/bloku w poszukiwaniu Aniołka 🙂 10 min i po sprawie 🙂

No właśnie – u mnie tak było spacer i po sprawie 😀 i…..też był Aniołek!!!( Chociaż mój mąż -Wrocławiak twierdzi, że Mikołaj – ale w Jaworznie – moim rodzinnym miasteczku – chodził Aniołek)

aborka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Asik77:Julka po wizycie Mikołaja stwierdziła, że ten Mikołaj był chyba przebrany, bo nie miał mikołajowych butów tylko klapki (hihi dziadkowi się nie chciało butów zmieniać). Ale zrozumiała, że w Wigilię Mikołaj ma dużo domów do odwiedzenia i potrzebuje pomocników. Za to Mikołaj który był kilka dni temu w przedszkolu to był prawdziwy.

u nas Bartek 5 latek dzielnie przyją naszą wersje i taty-mikołaj nie rozpoznał. A Ala – 2,5 – na Wigilii mówi : tata mikołaj przyniósł konika, dziekuje i cmok, cmok w tate 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: Logistyka prezentów, Aniołek i przedszkolaki…

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
odpowiednik doppelherz w UK :(
Witam, mam wazne dla mnie pytanko, moze ktoras z was mieszka w uk albo poprostu wie.. w drodze do rodzicow potlukl mi sie doppelherz, nie dosc ze wsszystko pobrudzone tym
Czytaj dalej
Książka kucharska
Ryba po grecku ?
Dziewczyny, pomóżcie ułomnej.... czy rybę po grecku mogę ugotować, a nie smażyć? Normalnie zawsze smażyłam, ale kurcze jest już późno, ryba waśnie rozmrożona, a ja walczę z przeziębieniem i sennością. Jak mam smażyć
Czytaj dalej