Łóżko z IKEI KRITTER

Witajcie!

Bardzo bardzo dawno nie byłam na forum, bo odkąd mam drugiego bobasa, to nie znajduję niestety wolnej chwili. Teraz jednak zastanawiam się nad zakupem łóżka dla starszego dziecka i pomyślałam, że kogo jeśli nie was, drogie forumowiczki, mam spytać o radę:) Tak więc z jednym dzieckiem u boku stukam tę notkę:)
Chciałam kupić starszemu synkowi samodzielne łóżeczko do spania. Wybór padł na łóżko sosnowe KRITTER z IKEI 160cmx70cm. Być może któraś z Was ma takowe w domu dla swojej pociechy lub ktoś z Waszych znajomych je ma i mogłaby mi powiedzieć czy warto w nie zainwestować i czy mój bardzo aktywny prawie 3-letni syn nie rozwali go w ciągu miesiąca. Słyszałam rózne opinie na temat tego łózka ale żadnej wiarygodnej, bo osobiście nie znam nikogo kto miałby je w domu i dlatego liczę na wasze zdanie i opinie, na czym bardzo mi zależy.
I oczywiście pytanie: jaki materac do tego łózeczka: zwykły pankowy czy też może spreżynowy???
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Ewelina + Filip (31.07.2004) + Karolina (26.09.2006)

Może uda mi się wkleić adres strony z tym łóżeczkiem
https://https://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15567&catalogId=10103&storeId=19&productId=69995&langId=-27&categoryId=16183&chosenPartNumber=80090469

Znasz odpowiedź na pytanie: Łóżko z IKEI KRITTER

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
Wspomaganie organizmu
Dziewczyny mam pytanko. Czy wspomagacie czyms swoje organizmy. Ja od poczatku zimy jestem bardzo apatyczna i cierpie na brak koncentracji. Nie mowiac juz ze wszystko mnie denerwuje, nawet najmniejszy drobiazg.
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
jak to jest z tymi badaniami?
Byłam na wizycie kontrolnej po poronieniu. Lekarz zbadał mnie tylko, powiedział kiedy prawdopodobnie wystąpi @ a na moje pytanie "Co dalej" odpowiedział żeby odczekać 2 do 3 miesięcy i próbować
Czytaj dalej