Luteina a @

Dziewczyny sam już nie wiem co otym myślec…przez dziesięć dni brałam luteine na wywołanie @ i jak dostane miałam zacząc brac clo. Wczoraj dzwonię do mojego gina bo już cos zaczęło ze mnie lecieć a on mi na to że mam jeszcze czekac bo ma sie ze mnie porządnie lać ize to nie jest właściwa @. Dziś to samo co wczoraj czyli tak sobie. I już sama nie wiem czytak ma być… Powiedzcie mi jaką miałyś[email protected] po luteinie? Obfitą czy raczej nie? A może jutro się zacznie?
Dzięki za wszystkie posty
Magda

3 odpowiedzi na pytanie: Luteina a @

zuzanna Dodane ponad rok temu,

Re: Luteina a @

obfita i to bardzo ale zdarzalo mis ie nawet 3 dni plamienia przed
czekaj spokojnie jesli 4-5 dni bedzie tylko plamienia atakuj lekarza jeszcze raz

23 cykl starań

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: Luteina a @

Zosik,

Potwierdzam, powinna być obfita. Zwłaszcza Twój lekarz powinien wiedzieć jeżeli robił USG bo widział grubość endometrium. Im grubsze, tym obfitszy będzie okres. Zrób tak jak radzi Zuzanna…jutro lub pojutrze zadzwoń znowu jakby było skąpo.

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

zosik11 Dodane ponad rok temu,

Re: Luteina a @

Dziewczyny dzięki za wasze posty. Tak jak poradziłyście poczekałam i dzis zadzwoniłam bo niewiele się zmieniło, a on mi kazał test zrobić….No już zupełnie zgłupiałam. Nie, to jest raczej niemożliwe zebym zafasolkowała ale dla świętego spokoju zatestuję. Jesli wynik będzie negatywny to od niedzielili zaczynam brać Clo. Trzymajcie kciuki!!!!
Dzięki za wszystko
Magda

Znasz odpowiedź na pytanie: Luteina a @

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
szczepienie przeciw gruzlicy
Pytam bo na wątku grudniowym dziewczyny mnie troche przestraszyły. Jedna z nich napisała że lekarz jej mówił że szczepienie na gruzlice - lub zmierzenie blizy- musi odbyc sie w 12
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Test Fotelików Samochodowych...
oto co znalazłam: http://www9.nowe.mojeauto.pl/cms/?id=244 pozdrawiam Ania Szymon [img]http://foto.onet.pl/upload/4/0/_314085_n.jpg[/img]
Czytaj dalej