luteine a duphaston

Dziewczyny,
Czy któraś z Was brała na podtrzymanie ciąży, ku zwiększeniu progesteronu luteine? Jaka jest różnica pomiędzy luteine a duphastonem? Wiem, że tylko luteine jest polskim odpowiednikiem i tyle? Czy Wy wiecie coś więcej? Czy luteine może spowodować poronienie? Nie wiem nic więcej a chcę wiedzieć jak najwięcej. Proszę o informacje od Was.

3 odpowiedzi na pytanie: luteine a duphaston

syla Dodane ponad rok temu,

Re: luteine a duphaston

Hej
ja brałam Luteinę od początku ciąży do ok.12 tygodnia, potem lekarz na moją prośbę zamienił mi ją na Duphaston ( juz sam jej zapach powodował u mnie wymioty).Obecnie jestem w 27 tygodniu ciąży!!!!!! Powodzenia.
Pozdrawiam
Sylwia i Synuś
termin 07.10.2003

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: luteine a duphaston

hej!
Brałam Duphaston od 5/6 tygodnia do 20 (a jestem w 31) oraz zastrzyki z Gravibidonu. Te leki są włąśnie po to, żebyś nie poroniła.
Głowa do góry. A lekarze przepisuja Duphaston też profilakycznie.

mania Dodane ponad rok temu,

Re: luteine a duphaston

Wydaje mi się, że ten temat jest poruszony kilka stron dalej. Ja też biorę duphaston, jestem w 14 tygodniu w piątek idę do lekarza to okaże sie jak on działa.

Marzenka i Kluseczka (2.01.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: luteine a duphaston

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
komis w Warszawie
znacie może jakiś fajny komis w Warszawie? Taki, wktórym można kupić, ale i sprzedać rzeczy? Albo giełdę? Nazbierało mi się sporo sprzętów i ubranek. Część oddaję, ale w sumie chętnie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
pytanko od starjacej do oczekujacych
witam Jestem w 32dc, i jak na razie zero okresu, cykle mam srednio 29dniowe, test w 27 dniu wykazal 1 kreske, ale dzien pozniej bolał mnie brzuch i z przerwami bopli
Czytaj dalej