macica a owulacja

mam pytanie, czy nawet gdy cykl jest bezowulacyjny, bo i niestety takie tez sie zdarzają, to czy w polowie cyklu macica sie unosi do góry, bo w cyjklu gdzie wystepuje owulacja unosi sie ona do góry, a nie wiem jak jest z cyklem bezowulacyjnym??za każdą odpowiedz dziekuje

3 odpowiedzi na pytanie: macica a owulacja

anka-78 Dodane ponad rok temu,

Re: macica a owulacja

A to mnie zaskoczylas bo nie slyszalam o tym.Wiem tylko ze przy cyklach bezowulacyjnych zdaza sie ze krwawienie przy @ jest silniejsze i cykle troche dluzsze niz zwykle. Ciekawe czy ktoras z dziewczyn cos bedzie wiedziala?

kathrin78 Dodane ponad rok temu,

Re: macica a owulacja

Również w cyklach bezowulacyjnych może szyjka macicy być miękka, otwarta i uniesiona, ponieważ taka szyjka może tylko sygnalizować próbę owulacji, a nie jest jej potwierdzeniem.

[Zobacz stronę]

marta2004 Dodane ponad rok temu,

Re: macica a owulacja

a mi sie wydawało, że jak jest bezowulacyjny to przy @ krwaienie mniejsze (na podstawie własnych obserwacji, krwawienie mniejsze, gdy w cyklu nie było śluzu i wyraźnego skoku temperatury)

Znasz odpowiedź na pytanie: macica a owulacja

Dodaj komentarz

Dla starających się
Czy to możliwe???
Zastanówcie się dziewczyny, czy to możliwe, że moja głowa, tak silnie nastawiona na starania, bezwiednie blokuje nadejście @? Dopóki nie zrobię testu i nie upewnię się na 100 że jednak
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
ciąża a rentgen
Dziewczyny mam jeszce jedno pytanie:właśnie sobie uświadomiłam,że byłam już w ciąży kiedy mój dentysta robił mi prześwietlenie zęba, czy może to mieć zły wpływ na moją kochaną fasolkę?????
Czytaj dalej