MACMIROR PILNE!

Czy któraś z Was zna ten lek? Dostałyście go w ciąży w przypadku infekcji grzybiczej? Moja gina przepisała mi go mówiąc, że można go stosować w ciąży (jestem starająca) i że ten lek wogóle się nie wchłania do organizmu… A poniewczasie (jak wróciłam od lekarza) znalazłam takie coś:

Kamelia i Michałek 14.08.2003

Edited by Kamelia on 2004/11/15 13:38.

8 odpowiedzi na pytanie: MACMIROR PILNE!

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: MACMIROR PILNE!

ja miałam w ciąży jak mnie po basenie dopadło coś ekstra i kwitnąć chciało. Brałam 5 dni – paskudztwo poszło precz a dziecko mam zdrowe :-)))


madzia i www (10.03.2004)

kamelia Dodane ponad rok temu,

Re: MACMIROR PILNE!

Dzięki.
Czekam na kolejne posty tych mamuś, które stosowały Macmiror…

Kamelia i Michałek 14.08.2003

Dodane ponad rok temu,

Re: MACMIROR PILNE!

hello,
ja uzywałam wiele razy tak wiele że nie jestem ci w stanie powiedzieć ile (o ciazy mówię) Bardzo często mnie dopadało uporczywe COŚ! W ciazy to się zdarza dosć często. Lekarz stwierdził (a miałam bdb lekarza prowadzącego) że to jest lek bezpieczny dla dziecka a ponad to fajnie się go używa w porównaniu z np. nystatyną dopochwową.
Też miałam na początku obawy ale mój lekarz stwierdził że każda infekcja jest groźna dla dziecka bo to ZARAZKI I BAKTWERIE i TRZEBA je leczyć. Urodziłam zdrowego Antosia.
pozdraiwam
możesz używać bez obaw
Monika z Tosiulem z 12.06.2004

anna-pl Dodane ponad rok temu,

Troche nie na temat.

Piszesz że lekarz powiedział że to zarazki i bakterie i to jest groźne dla dziecka.
Powiem Ci jak wyglądał mój przypadek (ale to tylko tak piszę dla porównania).
W połowie ciąży pojawiła się u mnie jakaś wydzielina, ja wystraszona pędzę do lekarza, on zbadał, powiedział że to zwykła grzybica, normalne w ciąży, mam się nie przejmować, a jak mi to przeszkadza to kupić sobie lek (nie pamiętam nazwy, ale bezpieczny w ciąży) i go zażyć.
Ponieważ mi to nie przeszkadzało (bo właściwie było tego tak mało jak np. przed okresem) to go zapytałam jaki to ma wpływ na dziecko. Powiedział że nie ma żadnego wpływu. Spytałam czy przy porodzie może dojść do jakiegoś zakażenia dziecka, powiedział że absolutnie nie i jeszcze się tak uśmiechnął że ja zadaje głupie pytania.
Więc zaufałam lekarzowi i nie zwracałam na TO uwagi. I co? Urodziłam zdrową córeczkę a TO zniknęło samo zaraz po porodzie (chyba wypłynęło z krwią).
(Dodam że mieszkam i rodziłam na Islandii)
Do niczego nie namawiam i nie mówie że tak trzeba robić(jak ja), tylko mi się ta sutuacja przypomniała i chciałam ją Wam opisać.
Pozdrawiam.

Daro, Ania i Oliwcia 16.02.2004r.

anna-pl Dodane ponad rok temu,

Poprawka

Oczywiście nie napisałaś że to groźne dla dziecka tylko że trzeba to leczyć.
Ach ta moja głowa.
Pozdrawiam.

Daro, Ania i Oliwcia 16.02.2004r.

kodo Dodane ponad rok temu,

Re: MACMIROR PILNE!

Stosowałam go w trakcie ciąży i nie stało się nic złego. Kuba urodził się co prawda troszkę za wcześnie , ale z innego powodu, za to zdrowiutki na 10 pkt !

Pozdrawiamy

Dorota i Kuba (31.03.04)

Dodane ponad rok temu,

Re: Poprawka

Skoro było tego niewiele jak sama piszesz – jak przed okresem i nie przeszkadzało ci to chyba normalne że nic nie używałaś (ja też nie brałabym nic). Z tego co zauważyłam w poście piszemy o grzybicy a ona nie jest zbyt komfortowa i cięzko z nią czekać do roziązania ciązy….. Ja przynajmniej nie mogłam…
pozdrawiam
Monika

biancia Dodane ponad rok temu,

Re: MACMIROR PILNE!

Ja brałam w ciązy, ale nic mi nie pomogło. Moja lekarka mówiła, że to lek, który ma najwieksze spektrum działania, ale jakos na mnie nie podziałał. W kazdym razie Bartkowi nic się po tym nie stało.
Pozdrawiam

bianka i Bartuś (05.12.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: MACMIROR PILNE!

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Macmiror PILNE!
Czy któraś z Was zna ten lek? Dostałyście go w ciąży w przypadku infekcji grzybiczej? Moja gina przepisała mi go mówiąc, że można go stosować w ciąży (jestem starająca) i
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
"Poważne" (mało śmiejące się) dzieciaczki
Czy są wśród Was Drogie Mamy mamy dzieciaczków, które mało się uśmiechają lub mamy, kórych dzieci, kiedys jako niemowlęta, mało się uśmiechały. Tak wlaśnie jest z moim dzieckiem. Mały jest
Czytaj dalej